• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Simpsonovi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4311
  • Vytvořeno

DeletedUser4311

Guest
Tak co si myslíte o této nenormální rodince?



tady máte jeden bártův rozhovor po telefonu:
Vočko: Bar Vočko k Vašim službám.
Bart: Prosím Vás, není tam pan Roz? Příjmením Krok.
Vočko: Momentíček.
Vočko k ožralům: Roz-Krok, Roz-Krok. Héj, je mezi váma nějakej Roz-Krok?
Ožralové: Cha, cha, cha...
Vočko: Poslyš ty jeden zatracenej mrňavej smrade, jednoho dne tě chytím a vyryju svéjméno na tvé záda cepínem!
Bart a Líza: Cha, cha, cha...

A zde jednu hlášku:

Křesťanka: Nový a lepší život Vás čeká v domácí daleké planetě Blahoslávii.
Homer: Hmm, tomu rozumím.
Křesťanka: O víkendu je v našem centru seznamovací pobyt zdarma.
Homer:Za kolik je ten víkendovej pobyt zdarma?
Křesťan: Je zdarma.
Homer: A kdy jako je to o víkendu?
Křesťan: Je to teď o víkendu.
Homer: Aha a kolik to bude stát?
Křesťan: Ehm, je to zdarma.
Homer: Aha, a kdy to je?
Křesťan: Je to tenhle víkend.
Homer: A kolik si účtujete za ten víkend zdarma?


homer14.gif
6.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dívám se na ně pokaždé když to stihnu.Nejlepší jsou speciální čarodějnické díly až na ten ve 21 sérii,ten nebyl z těch co by se mě bavyly.
 

DeletedUser

Guest
Joooo miluju simpsny, pokud to jde tak se na ně dívám. Co tadeo, TY JEDEN MRŇAVEJ ??!:D
 

DeletedUser

Guest
Mám 2 oblíbení seriály (The Simpsons a Malá velká Británie)
Nedokážu posoudit, co je lepší, ale Simpsonovic dali světu novou nadávku a to... Homer (-:.
Tady je jedna z opravdu nejlepších hlášek (-:
[YOUTUBE]-_tkQKelJuw[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Tak trochu jiní Sipmpsonovi.
[YOUTUBE]DX1iplQQJTo&feature[/YOUTUBE]

EDIT: Jinak je to super seriál většina lidí tento seriál zbožnuje, někdo nenávidí, ale myslím že je velmi málo lidí kteří neví co si pod tímto jménem má představit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Simpsonovi zbožňuji... Je to seriál, na který jsem se dívala již v dávných dobách mého dospívání a dívám se na něj i teď....
Sice je na můj vkus Scratchy moc morbidní, ale dá se to u animovaného seriálu přežít...
Ikdyž jsem si nikdy nekupovala trička, osušky a hrníčky s jejich motivy (jako třeba s Jurským parkem, jehož nálepky jsem měla doslova všude, hehe...) tak mi Simpsonovi opravdu občas připadají jako rodinka ze skutečnosti - omezený věčně pracující otec, který nemá na děti čas, matka která se pro rodinu i rozkrájí a má pro své děti skoro vždy pochopení, velmi nadaná a chytrá dcera, která svým intelektem dalece převyšuje komplet celou rodinku a závistivého bratra, jehož lumpárny jsou pověstné po celém šírém okolí.... Zkrátka - opravdu "normální rodinka".

Já si třeba pamatuji z dob mého mládí, jak jedna má spolužačka také prováděla takové .... ničemnosti...
Jednou vytočila něčí telefonní číslo které našla v seznamu a ptala se té ochotné, milé a přátelské paní, jestli jí teče voda.
Ta hodná paní se ihned běžela podívat a za vteřinku dostala pozitivní odpověď... No a má kamarádka se jí na to odpověděla: "Hehehé. No tak se di umejt, protože hrozně smrdíš! "
No moc jsme se tomu obě nasmáli než jsem zjistila, že ta krůta (ehmmm.. má bývalá spolužačka ze základky), tehdy volala mé tetě...

Prostě Simpsonovi kdo vymyslel, tak byl naprosto šílenej ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ted někdy sem vyděl jeden díl a byla tam hláška
Homer:Snažim se bejt citlivej otec ty nechtěnej spratku
 

DeletedUser

Guest
tak to bych chtěl vidět:) neviděl jsme sipmsonovi pěkně dlouho, ale pochybuju že mají stejnou znělku v televizi:)
 

DeletedUser5504

Guest
mám rád simpsonovi a obzvlášť tyto díly
[SPOIL][YOUTUBE]ClynhFKMs3c&feature[/YOUTUBE][/SPOIL]
[SPOIL][YOUTUBE]DhrfhjLd9e4&feature[/YOUTUBE][/SPOIL]
[SPOIL][YOUTUBE]5yGJGTjV2WE&feature[/YOUTUBE][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Pár scének s mým oblíbence - Charles Montgommery Burns alias Mr Burns v hlavní roli.
[YOUTUBE]5jIatPVjifY[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]Ga9feLcKx1A[/YOUTUBE]
 

DeletedUser5504

Guest
to s tím mravencem je dobrý:D. Nikdy jsem však neviděl celý díl:(
 

DeletedUser

Guest
ja zbožnuju simpsonovi mame je i na DVD kdyz sem doma sam a venku je hnusne tak sednu k TV a postim jeden dil za druhym. Víte o tom ze Homer ma v hlavě pastelku? A mimochodem Riazeli mas ty videa fakt dobry.:-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru