• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Sklad - navýšení kapacity

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sklad

Navrhuji navýšení bezpečně zajištěných surovin ve skladu, protože se mi zdá že při útocích mají města zbytečně velké ztráty surovin.

Důvod: ztráty surovin při útocích

Detaily: Ve skladu by se kapacita zvýšila třeba ze současných 3000 bezpečně uložených surovin na 15 000 (při maximální úrovni skladu 30), samozřejmě by se to zvyšovalo postupně např. SKLAD LVL .3. bezpečně zajištěné suroviny 250 z xxx surovin.

Podvádění: žádné :D

Závěr: Myslím že změna by moc náročná nebyla
 

DeletedUser

Guest
opět výhoda obránce.
at nekdo vymyslí neco pro ůtočníky
 

DeletedUser

Guest
Já vymyslel zkrácení začátečnické ochrany, ale většina byla proti, jinak taky jsem proti tomuto návrhu.
 

DeletedUser

Guest
Mam obavu že tento návrh neprojde, a ani nejspíš nikdo nepošle dál. Krádeže surovin jsou jedním ze základních kamenů rozvoje, a toto by rozvoj prakticky zastavilo.
 

DeletedUser4783

Guest
Mám jedno řešení. Postav si velké vojsko a pak o krádeže nebudeš mít starosti. Pokud se na tebe někdo hromadně nedomluví s jinými hráči.
 

DeletedUser

Guest
jako zvyseni bezp. ne ale kapacita skladu aspon na 40-50t s. to by bylo lepsi:cool:
 

DeletedUser

Guest
naprostý nesmyl kdo grepolis umí umí si zajistit město před dobytím
 

DeletedUser

Guest
Tenhle problem jsem nikdy nepochopil... Přece když na mě jde útok, tak utratím co se dá a přinejhorším zbytek vložím do tržiště jako nabídku s přemrštěným kursem, kterou stáhnu jakmile útok odezní. To, co si pak útok odnese, je zanedbatelné.
 

DeletedUser5002

Guest
Ještě jde stříbro dát do jeskyně a případně vás může i vyrabovat soused kamarád:)Přeci jen lepší než dát surky nepříteli.
Hodněkrát jsem přemýšlel jestli zvětšit sklad či ne. Dospěl jsem k tomu, že je to akorát.
Pokud samozřejmě hrajete jednou za dva dny tak vám surky přetékají, ale jinak se to dá a není to přehnané. Třeba na KA je sklad 950 000 a musim říci že mi to tam znechutilo právě to přemršle všeho.Tísíce osad, tisíce surovin a nakonec jsem vlastně už hrál budovatelskou strategii a Death is cost :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru