• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Smutná udalost :(

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
:-(

Neznal jsem jí, ale i přesto: opravdu uořimnou soustrast :-(
 

DeletedUser

Guest
vzpomínka o5

Máme po vánocích a na vánoce to byli přesně na den 4 měsíce od její smrti a já na ní stále vzpomínám,jak mě dokázala podpořit i rozesmát,na to jaká byla a jak hodná...stále jí mám v hlavě a budu mít...takže naše černé datum se zastavilo ve dne 24.08.2011 a doufám,že nebe existuje,protože tam ona patří :(
 

DeletedUser

Guest
Dnes by měla Helenka Hakenová 17. narozeniny. Dnešní den by se tu s námi radovala víc, než bylo jejím zvykem a s rodinou a přáteli by to pořádně oslavila. Proto ji vzdejme poctu.
Mnohokrát děkuji
sedumnáct krásný věk, člověk už má občanku, za rok může volit, uzavírat sňatek, mít živnostenský list, vlastní byt, otervírá se mu svět dospělosti, v sedumnácti máme chvilku přemýšlet co chcem, co bude...
Bohužel ji nemůžem nic popřát, hodně zdraví a lásky, jak je zde ( i doma ) zvykem, nejde nic jiného než ti co ji znali si vzpomenout a my ostatní si vzpomenout na našich sedumnáct, na naše ideály, nezapomenout nejen snít, ale i žít.
Nikdy nevíme, které narozeniny oslavíme se svíčkou na dortu a které na hrobě.
Dávej me na sebe pozor, neriskujme zbytečně, ale užijte si všeho co nám život nabýzí.
Zvedněte se od grepolisu a rozhlídněte se kolem, máme kolem sebe lidi co nás mají rádi, nezapomínejte jím to dát znát, ať nelitujme to ho co jsme neřekli, neboť za to co jsme řekli špatně se lze omluvit, ale co jsme nestihli říct, už říct nemusíme, jen šeptem s rosou v očích, slanou rosou...
 

DeletedUser

Guest
Pořád jsem nepřišel,odkud Helenka Hakenová přesně byla...že byla z Mladé Boleslavy vím,našel jsem i skype a face,ale nevím kde byla pochovaná... :/ (omnihash)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru