• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Sociální skupiny

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7382
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Upozornění na nové zprávy v sociální skupině a přístupnost k sociální skupině




Koncept & důvod & deatily:

V sociální skupině jsou možné i diskuze, ale k čemu to je, když to většinou nikdo nečte a odpověď přijde jen občas. A pokud tohle nefunguje, k čemu jsou pak sociální skupiny ? Řešil bych to následovně: Každý, kdo je členem dané sociální skupiny, by dostal upozornění stejně jako v případě soukromých zpráv a zpráv v profilu. Komunikace v sociálních skupinách by se tak výrazně zlepšila.

Dále bych chtěl poukázat na přístupnost sociálních skupin. Možná si říkáte proč, když se tam přes upozornění na zprávu v sociální skupině dostanu, ale co když se tam nechci podívat kvůli tomu a ne v době, kdy tam je nová zpráva. Nejjednodušší způsob, jaký znám, je nahoře rozkliknout komunitu hráčů -> sociální skupiny a najít tu svou, nebo si přes aktuálně připojené uživatele kliknout na svůj nick a tím pádem se dostat na svůj profil a pak kliknout na svou sociální skupinu. Zjednodušil bych to takto: Do stejného menu, jako je komunita hráčů, bych dal "Tvé sociální skupiny" a tam by se rozvinul seznam mých sociálních skupin a vybral bych si jednu z nich.


Rovnováha

Myslím si, že to rovnováhu negativně nemění.


Podvádění:

Ne


Závěr:

Jaký je váš názor ? Pokud máte jiné nápady, jak byste to udělali vy ?​
 

DeletedUser

Guest
Velice dobrý nápad...jako kovaný fórař nápad schvaluji a dostáváš ode mě za něm + repku ;):)
 

DeletedUser

Guest
Sociální skupiny jsou přístupné jedním klikem. Odkaz je hned na hlavní straně fora, schovaný hezky v hostinci. Ke svým skupinám se dosatnete jednim klikem.. stačí kliknout na svůj nick který je vpravo nahoře a rázemjste na svém profilu i se seznamen skupin...

Upozornění na nové zprávy v soc. skupině jsme zkoušeli zadávat už za časů Morfea, ale vbulletin to neumožňuje.. život ve skupinách určuje aktivita jejích členů.. buď si zvyknou tam tu a tam kliknout a podívat se nebo ne.. je mi líto..
 

DeletedUser7382

Guest
Jasně, ale to je téměř stejně dlouhé jako to, co jsem už vysvětloval. Myslel jsem logičtější cestu než lézt přes profil a ještě kratší cestu k pouze své sociální skupině.
Nevím, proč to vbulletin neumožňuje, ale to víš ty. A tvé poslední věty chápu, záleží na členech, jaký k tomu budou mít přístup, ale to přímo nebrání zavedení upozornění na zprávy v sociálních skupinách. Pouze to mělo komunikaci vylepšit.
 

DeletedUser

Guest
Já Ti rozumím jen říkám že příměji už to nejde:)
a upřímě řečeno jestli kliknu na svuj nick a narazím na seznam svých skupin, nebo se na seznam svých skupin dostanu přes menu mi přijde úplně stejné
 

DeletedUser7382

Guest
Výsledek je stejný, ale postup jiný. Pokud to příměji nejde, už na tom není co řešit.
Pokud vbulletin z nějakého důvodu neumožňuje upozornění na zprávy v sociálních skupinách, tak škoda, co se dá dělat. Taky už na tom není co řešit, ale myslím si, že jinak nic nebrání zavedení, i když zprávy v sociálních skupinách závisí na přístupu a aktivitě členů.
 

DeletedUser

Guest
Mno a první pozitivní věc na novém vBulletinu.. :)
Sice si ne tak jak jsi to popsal , ale Tvůj nápad je zde.. :) viz. záložka "whats new" (nebojte přeložíme:))
 

DeletedUser7382

Guest
Nemyslíš náhodou "New group massages" ? Tak to je super ! :)))) To je velmi pozitivní věc. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru