• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Společné zprávy

DeletedUser7082

Guest
Dobré dopoledne,

napadl mě společný chat ve zprávách na grepu, kde by mohli psát např. 4 lidi, kteří spolupracují a nemusel by každý každému posílat osobku. Vím, máme skype a FB, to teď tak řešíme, ale tohle by bylo v rámci hry daleko lepší, např. lepší pro pro reporty, když děláte hromadný útok v lidech, co nejsou ve stejné alianci atd.. :)
 

DeletedUser10231

Guest
Já měl za to že něco podobného tam bylo, člověk napsal hromadku ať kdo je online skočí na chat a hned tam bylo plno :)
 

DeletedUser12406

Guest
Ale Chat je jen pro vlastní alianci, ne pro spojenecké.
 

DeletedUser7082

Guest
Chat zde je, ale nenašel uplatnění a jedná se to jen v rámci aliance. Tenhle návrh jsem sem házel z důvodu společenské konverzace více lidí, jenž se nenacházejí ve stejné alianci .. :)
 

DeletedUser12406

Guest
Bylo by to dobré, jelikož na Byzantium mám přátele kteří mi pomáhají, ale musím každému posílat Soukromou zprávu protože nejsme spolu v Ali.
 

DeletedUser10231

Guest
Bylo by to zajímavé ale nevím co zátěž na servery, kdysi jsem něco podobného zkoušel jen v malém, za pár dnů to sežralo veškerý traffic :D ale nevím kde jsem tenkrát udělal chybu, asi to bylo tím že přes to lidi spamovali obrázky a videa atp.
 

DeletedUser12463

Guest
No je pravda že ten chat není nic moc, ale dá se používat. Mě na tom nejvíc vadí že si nemúžu přizbůsobit velikost okna. Ta krychle je opravdu strašná a komukace vypadadají jak říkanky. Tím by mi vývojáři udělali radost.
 

Thasoss

Grepolis tým
I tento návrh je vybrán k odeslání, nicméně rozhodl jsem se ho prezentovat jako skupinové soukromé zprávy, neboť ta představa je tak snazší podle mě. A ještě jsem ten návrh musel dovymyslet co do oprávnění. :p

Pokud máte někdo nějaký návrh, tak ho co nejrychleji podejte. Dneska, popř. zítra ho můžeme odeslat, pokud bude rozumný a užitečný. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7082

Guest
Já jsem návrh podával se záměrem skupinových zpráv.. Chat jsem nemyslel :)
 
Nahoru