• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Stáje

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Napadla mě jedna věc, a to jsou budova stáje.

KOncept: Přijde mi trochu divné, že třeba vůz zabírá 3 lidi, ale ve skutečnost 1 člověka a 2 koně.Tak proč neudělaat budovu stáje, kde by byli uchováváni koně?

Detail: Musí se zvýšit statistiky jezdců a vozů, aby se stáje vyplatili.Pak náročnost na budovy např
Hlavní budova 8 Kasárna 5 Akademie 10 Statek 12
Každá úrověn stáje bude přidávat jenom 6-13 koní, aby vás to nutilo stavět další úrovně a koně nejsou kromě jednotek moc potřebné.

Rovnováha:stejná

Podvádění:NIc mě nenapadá

Díky moc za přečtení :)
 

DeletedUser

Guest
Ano, je trochu nelogické že Jezdci zabírají 3 lidi, ale tohle by z poměrně složité hry udělalo ještě složitější. A jak by si řešil takovou Hydru? Za mě ne.
 

DeletedUser

Guest
Já lidi ze statku beru jen jako třeba obilí z travianu. Prostě kolik toho jednotka zkonzumuje. Práče zkonzumuje jako jeden "vesničan" a třeba vůz zkomzumuje 3 protože každý kuň sežere dávku pro člověka + zbylý jezdec
 

DeletedUser

Guest
No tak to je asi taky mysleno. A nebo jednoho kone hlidaji dva obyvatele a za vyslance se 3 obetuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru