• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Stěhování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6880

Guest
Stěhování měst

Koncept: Města by se dala stěhovat z moře na moře aby mohli být spolu u sebe. A hráč by je měl například u aliance.

Důvod:Bylo by to pro alianci lepší může mít města u sebe ti samé pro hráče a pro INNO také.

Detaily: Bude to za 100 zlatých se přestěhujeté o 3 moře vedle. A byla by za to i cena.

Rovnováha: To nevím.....

Podvádění: Nelze.....

Závěr: Co na to říkáte??? Já bych byl pro.
 

DeletedUser5567

Guest
Hovadina? Když se chce aliance sestěhovat k sobě, tak na to stačí trocha intenzivnější spolupráce.

A to se to město hodí náhodně o tři moře někam jinam? (a tři moře taky není zrovna coby kamen dohodil) Kdyby se město přečstěhovalo ze dne na den, tak by ses taky mohl v okamžiku objevit uprostřed nepřátel, udělat si tam beton a prudit... nebo zbaběle prchnout
 

DeletedUser6162

Guest
Stěhování měst je i ve hře Ik*riam, tady by mohla být stejný nebo podobný princip stěhování měst jako na Ik*riam.
Dal bych je za 50-75 zlaťáků, 100 zlaťáků je moc. Jinak dobrý nápad, komu se ostrov nelíbí, mohl by stěhovat někam (max. vzdálenost o - x:50, y:50). Např. jsem: x:520, y:270, tak můžu stěhovat max. do: x:470-570, y: 220-320. Tak co? Dobrý nápad, tenhle chci zrealizovat, určitě budete se mnou souhlasit.
 

DeletedUser7382

Guest
Myslím si, že by to porušilo celkovou rovnováhu a dynamiku hry, ale naopak to není tak špatné, pokud se chci v začátcích přestěhovat na lepší ostrov. Takže podle mě to má své klady i své zápory. Rozhodně bych to ale stěhování nedával na určitou vzdálenost, to je dost nepraktické, ale právě spíš na maximální vzdálenost.

Trochu bych ten návrh poupravil kvůli tomu kladu. V začátcích se mi může chtít stěhovat, tak bych si přesně vybral kam. Ale jen do konce začátečnické ochrany, aby to bylo opravdu omezené na začátky a hlavně aby nemohlo jít pouze o útěk před nepřáteli.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jo, budeš mít pomalu osídlený ostrov na div a někdo cizí se tam přistěhuje i s 10 000 městem =D A pokud by to bylo náhodné tak je to zase k prdu. Za mě tedy ne.
 

DeletedUser7382

Guest
No právě. Další příklad, jak to může rušit rovnováhu... Tohle povolit maximálně pro hráče během začátečnické ochrany, ale bylo by to zneužitelné k tomu, co popisuješ.
 

DeletedUser6880

Guest
Uvědomují si to například pro začátečníky ale také když máš meziměsta s Thasossem souhlasím a proto by se mohlo město stěhovat pouze bez vojáků.
No, jak vidím nejlepší nápad to není a tak vás příště s mojema špatnémá napadama zatěžovat nebudu.
To je i na I*ariam?? Tak to jo...
 

DeletedUser

Guest
Není od věci se přesvědčit jestli je nápad dobrý nebo špatný tím že ho zveřejniš... je pravda že tenhle je, dle mého názoru, opravdu úplně mimo, ale chápu co Tě k němu vedlo. To že dobré úmysly někdy vedou ke špatným nápadům by nemělo být důvodem přestat v hledání jiných, lepších..
 

DeletedUser7810

Guest
já bych to nedělal to by bylo moc jednoduchý a tahle hra je i o přemýšlení
já bych zrušil maximální dojezd kolonizační lodi
 

DeletedUser7810

Guest
já bych to vylepšil tak že by se město dalo přestěhovat jen jednou za jeho existence (jen když ho jiný hráč třeba dobyje tak může znovu) nebo po přestěhování by ve městě bylo o 150 obyvatel méně (to by zmenšilo maximální počet armády ve městě)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Taky by to stálo za uvážení, ale já bych to raději vůbec nezaváděl, protože je to zneužitelné.
 

DeletedUser

Guest
Já bych to nezáváděl
1.Už to má konkurence
2.Lehce zneužitelné, to bych potom přemýšlel o tom,zda si nepřestehuji město pro budoucí farmění.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru