• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Stolní tenis

DeletedUser

Guest
ja taky hraju kazdej ctvrtek mam trening a chodim na turnaje jednou sem vyhral stribro a jednou bronz:).
 

DeletedUser

Guest
Stolní tenis je výborný sport, když jsem byl ještě školou povinný, tak jsem vyhrál několikrát turnaj na naší škole a za školu několikrát tvrdě bojoval na meziškolní scéně a to jak na základní, tak střední škole...

Bohužel, teď už se ke stolnímu tenisu dostanu jen zřídkakdy... :(
 

DeletedUser

Guest
ja umim smece i hodne dobre back hend ale nechapu jak kdyz nekdo poda jak se mumuze mice skoro vratit. Ja s tim mam vzdy hrozny problemy:D.
 

DeletedUser

Guest
Já hraju a každej na mě čumí jako puk, hraju totiž na china způsob, čili pálku né směrem nahoru ale dolů, plochu na hraní mám na dlani :eek:)
 

DeletedUser

Guest
Taťka nám bude možná kupovat ten stůl na to... se strašně těším až to budu hrát doma :D
 

DeletedUser2996

Guest
ja jednou vyhral zlato v polsku ja hral za polskou ligu ale vyhodily mě kvuli lepsimu hraci nez sem byl ja hajzlove.:-/:-/:-/:-/
 

DeletedUser

Guest
Hraju to závodně a párkrát jsem byl na větších turnajích, ale medaile nebyla :( :D
 

DeletedUser

Guest
mate nekdo navod jak se davaj toceny podani? Hrozne ych se ho chtel naucit
 

DeletedUser5504

Guest
zkoušel jsem. Nešlo mi to a proto se věnuji jinému sportu
 

DeletedUser

Guest
Hraju ho s velkou oblibou a troufám si říct, že docela dobře ;) Závodně jsem ho nikdy nehrál, ale vytrénovanej jsem :) Někdy by se mohl uspořádat Grepoturnaj :D
 
Nahoru