• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Svět Ióta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6162

Guest
Mám návrh na spuštění nového světa Ióta.
Navrhované nastavení světa, které je nejlepší.
Můžete spustit svět Ióta na začátku června a svět Kappa na začátku července. Mě to je jedno. Podmínka je, aby se svět spouštěl o prázdninách.
Nejlepší je spustit svět o prázdninách, aby jsem mohl hrát od rána nebo dopoledne (když to bude školní období, takže nemůžu hrát ráno a dopoledne).

Kód:
Název světa: Ióta
Datum spuštění: od 31.06.2011 (odpoledne) do 15.07.2011
Rychlost: 3
Rychlost jednotek: 1
Max. počet členů v alianci: 80
Noční bonus: 22:00 – 08:00 hodin
Začátečnická doba ochrany: 7 dní
Dobývací systém: Starý (Dobývání)
Morálka: Aktivní
Verze hry: 2.03 nebo 2.04 nebo 2.05

Poprosíme administrátora, aby nařídil takové spuštění. :)
 

DeletedUser

Guest
To si děláš srandu, nebo to myslíš vážně?

Za prvé... nastavení, datum a čas spuštění záleží zejména na firmě Innogames, zdejší admin do toho nemůže moc mluvit...
Za druhé... rozhodně se nebude dělat nastavení takové, jaké by vyhovovalo jen jednomu hráči z mnoha... To by bylo značně nelogické, nemyslíš?
Takže tak.
 

DeletedUser6162

Guest
Může někdo říct InnoGames, aby spustil svět o prázdninách a nastavení radši nechám na rozhodnutí InnoGames. Myslím spíš asi vážně než sranda. Asi jediný administrátor Charon má právo říct InnoGames, aby spustil svět o prázdninách.
 

DeletedUser

Guest
může někdo říct uživateli Pepkas aby si přečetl pravidla této sekce?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru