• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Světový chat

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4783
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4783

Guest
Koncept+Důvod:Ahoj, napadlo mě, že když už máme alianční chat, tak bychom mohli udělat i světový chat. Byla by lepší komunikace, hráči by mezi sebou posílily vztahy, atd.

Detaily: Jak máme tlačítko Chat, tak místo něj by bylo Alianční Chat, Chat by nahradil Světový chat.

Rovnováha: Hráči by se lépe poznali. A to je asi tak všechno:)

Podvádění: nelze

Závěr: Není to věc, kvůli které by se Grep nemohl hrát, ale třeba některým hráčům(mne) by to bodlo. Alespoň bych nemusel pořád spamovat na fóru. A ne, nenahradilo by to fórum. Na Fóru je toho o hodně více, než by se mohlo dělat ve světovém chatu:)

P.S. A ne, není to kvůli toho, že chci nahnat příspěvky:) Že, Sultáne nebo Kaczmi:)
 

DeletedUser

Guest
ale chceš:p
co takhle iRC o tom jsi nikdy neslyšel? osobně to nemam rád a nepoužívám ale je to jeden z komunikančíc kanálů..
no hm.. osobně proti tomiu nic nemám, ale přijde mi to jako nadbytek
 

DeletedUser4783

Guest
Ale slyšel, akorát že tam nikdo nechodí:( A navíc, jak chceš zajistit, aby tam chodilo více hráčů?:p
 

DeletedUser

Guest
hm ja osobne by som bol aj za,
lenže má to jeden strategický problém - keď sa tam prihlásiš, tak Ťa môžu uviedieť členovia nepriatelskej ali, a tým pádom vedia, že nemajú posialeť útoky, lebo si na PC ;)
 

DeletedUser4783

Guest
K tomu mě napadlo toto:
Blokování viditelnosti nepřátel=Ty neuvidíš své nepřátelé a oni zase tebe. Ale pak tím pádem nemůžeš psát, protože by se blokace přerušila:)
 

DeletedUser

Guest
hm...
alebo by sa blokovali aj Tvoje príspevky pre nich :)
ale prečo obojstranné nastavené len jednou stranou? nie, ak im to bude vadiť tak nech si dajú aj oni ten "filter" :)
 

DeletedUser6162

Guest
Já nechci světový chat, protože by to rušilo a spamovalo.
 

DeletedUser231

Guest
Víte co by podle mého názoru bylo lepší? Viděl jsem to v jedné nejmenované hře, kde má každý ostrov něco jakoby Agora ve které bylo něco jako fórum... To se bralo jako ostrovní fórum....
 

DeletedUser

Guest
Sultán mě předběhl. Já bych nebyl proti k celosvětovému chatu, ale dost by se to dalo zneužívat .. a nechci vidět ty spamy co by tam byli, ani ty nadávky že někdo mu vzal městečko , světe pomožte mi .. takže je to takové neutrální ..
 

DeletedUser

Guest
Stačí nějak upozornit hráče na existenci IRC kanálu a můžeš vesele klebetit globálně...
Jenže takhle bez jakékoliv podpory Teamu je ten chat mrtvej.
 

DeletedUser5567

Guest
irc je nesmysl, teď nikdo nechodí ani normální ali chat natož na něco co je úplně mimo hru. to už se klidně můžou domluvit, ať si pokecaj na lide.cz
Já jsem pro světovej chat, aspoň se zvýší šance, že tam člověk někoho potká...
 

DeletedUser

Guest
znáte stránku face book ? tečka com

tam si pokecáte do libosti otázka zní zda hrajete aby ste si pokecaly nebo zahrály světovej chat je blbost co tam bude akorát hromada *****ných dotazů od lam sory když už by ste to chtěly zavést tak aby tam určitě byla možnost takovej chat vypnout :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru