• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser

Guest
Včera to byl nádherný hokej:)..........sem hodně vděčnej našemu manšaftu....musím přiznat že z prvních dvou třetin sem měl málem infarkt:D
Ale musíme uznat že Lotyši do toho dali srdce steně jako naši

DeletedUser

Guest
Zatiaľ to bol najkrajší hokej na týchto MS. Samé útoky a šance, brankári si zachytali :)
Uvídime aký zápas budeme hrať my proti Nemcom, už sa neviem dočkať :)

DeletedUser

Guest
Joj ani neviete ako ten hokej so mnu trhá, joj chlapci dajte im to tam konečne

DeletedUser

Guest
Jo jak ste setu hádaly proč čech nadává slovákovi a naopak každej rozumnej člověk si hájí svou zem kdese narodil pokud je její vlastenec a položilby zani cokoliv.
ale dnes slovenský tým bude to mýt také těžké i když fandím německu že mi koluje v krvi i německá krev ale jinak slováci budete mít co dělat abysteje udolaly. Jinak český tým je stejně na prvním místě musí porazit vše comu stojí v cestě. :)

DeletedUser

Guest
:'( plakal som ako malý, ale d´fal som do úplne konca, ešte pár sekund a bolo by to tam
Čo sa týka hry tak by som vytkol našim jednu chybu a to taku že často nezachytavali náhravky ale zato hrali vysoko takticky
Sparkat či ako sa to voláš, tvárim sa že som nečítal tvoj príspevok

DeletedUser

Guest
Koukám, Sparkate, že v tobě zůstala německá tvrdost :D a to i v pravopise :p .
Slováci - No, ten zápas bych přirovnal k našemu přípravnému zápasu s Kanadou - Dupli jsme na plyn až v poslední třetině...

DeletedUser

Guest
Okey, vyplakaná a bez hlasu žiarovka je zas tu..
Hmm TO BOL HOKEJ ! OU, jasne, dostali sme na hubu.. Ale naši h rali v poslednej tretine fakt srdcom-praví srdciari :)

Krása, hrať už len tak ako v tretej tretine.. :)

DeletedUser

Guest
Ale teť zas musíte porazit rusáky moc je nemusím ale jinak tobyl skvělej hokej jen ste jim daly docela dost breaku nato němci čekaly hrajou defenzivní hokej a čekaj na situace aby mohly rychle a nečekaně napadnout a tím všechny překvapit. Jinak skvělej výkon. :) :grepolis

DeletedUser

Guest
Musíme využívať viac presilovky. Zajtra idem do Blavy na SK vs. Rusko, musíme vyhrať :)

DeletedUser

Guest
Česko - Dánsko

No tak 6:0, někdo tu říkal, že tipuje 6:2, tak skoro :) Jinak hokej to byl nádhernej, pro mě asi nejhezčí na celém místrovství zatím, krásně přihrávky a poměrně dost brejků, prostě krásný hokej :) Škoda toho nevyužitého nájezdu v podání Elíáše, ale náš brankář chytal skvěle.
Abych tu taky něco řekl o Dánském golmanovi, tak chytal skvěle bohužel ho většinou obránci nechali ve štychu a on chudák dělal co uměl. Komentátoři říkali, že už by měl jít ven, ale to rozhodně nebyla pravda.
Dánové hrají defenzivně, ten jejich obranný val jsme v první třetině probořili jen párkrát, ale ta druhá třetina se rozhodně povedla, tuším, že za 3:04 či 3:08 jsme dali 4 goly :) Já jsem se u toho předposledního dokonce zasmál a to se u mě moc nestává (Spíš brečím).
Postup máme zajištění a 3 body k tomu tak co naplat, teď ještě zvládnou zápas proti Finům (Který věřím, že vyhrajeme) a máme to v kapse :)
S pozdravem Maxis

DeletedUser40

Guest
Dnes čeká naše slovenské bratry velmi důležitý duel s Ruskem. Jak to vidíte? Myslíte, že se Slováci nedají , předvedou pěkný hokej a získají i nějaké ty body? Nebo budou hrát jako s Německem v prvních dvou třetinách zápasu?

Povídejte, přehánějte.)

DeletedUser

Guest
Čo sa týka zápasu s z nemeckom tak aj prve dve tretiny sme hrali vinkajuco, takticky sme ich prevyšili na vysokej úrovny a to že nedali gól neznamena že hrali zle.

Guest
Neřekl jsem, že byste hráli špatně. Jen jste gól nevstřelili, pouze jste jej dostali (resp. jste je dostali). A jak známo, hraje se na góly. Proto jsem využil takového přirovnání.)