• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

tržiště vylepšení přehledu nabídek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
koncept:
Tento nápad se týká vylepšení tržiště. Přesněji vylepšení přehledu cizích nabídek.

Důvod:
Představuji si to tak že když otevřete cizí nabídky byla by nad nabídkami nějaká tabulka ve které byste si vybrali co prodáte a co hledáte a čas jak dlouho bude zboží dováženo

Detaily:
žádné detaily v tom nevidím

Grafika:
Až budu vědet jak se sem dávaj obrázky tak sem nějaký dám:)

Rovnováha:
Bude stejná

Podvádění:
nevidím důvod v tomto podvádět

Závěr:
Je to zlepšení přehledu nebudete se muset dívat co kdo chce a co nabízí ale budete jednoduše už jen porovnávat ceny a čas
 

DeletedUser7382

Guest
Myslíš třídění nabídek podle surovin, které dostaneš a které za to dáš, a podle času a poměru ? Mám dojem, že tohle už v tržišti je... Snad se nepletu.

Tady máš návod na vkládání obrázků na fórum.
 

DeletedUser

Guest
není to tu.když rozklikneš cizí nabídky máš tam kapacitu kolik unesou surovin obchodníci a ty cizí nabídky
 

DeletedUser7382

Guest
Jo, přesně tohle je v záložce cizích nabídek, ale to není vše... Je tam někde nahoře i takové tlačítko, ve kterém si roztřídíš nabídky podle surek (poptávka, nabídka), poměru a doby dodání.
 

DeletedUser5567

Guest
napravo od nápisu termín dodání. Šedý papár s kolečkem
 

DeletedUser

Guest
já jsem slepej:D tak to by se mohlo aspon trochu víc zvýraznit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru