• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Triko - Bahi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak jsem taky zkusil neco jednoducheho spachat.
predni obrazek by se mohl menit. Mantikora take nevypada spatne...

obr517652_tricko.jpg


Jak se Vám líbí?
 

DeletedUser

Guest
Jo ták ! No teď už to chápu... Teď se mi to i líbí.
Jen si myslím, že nikdo neudělá triko pro každého hráče zvlášt...
Vyšlo by to na pořádný finance....
 

DeletedUser

Guest
Rekl bych ze kdyz das 1 sablonu a budes menit jen texty na zadni strane tak by te vyslo tak max na 300,- jedno.

Jinak jsem rad ze se alespon nekomu libi ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4783

Guest
Je to pěkné, taky jsem chtěl udělat tričko pro hráče zvlášť. Ale jak už řekla Sine Metu tak by to hodně šahalo po peněžence. Ale kdyby to mělo být pro každýho hráče zvlášť, tak je to dobrý. Místo těch názvů bych tam dal:

Hráč
Aliance
Svět
 

DeletedUser

Guest
ale uz naposled :)

obr517885_trickononame.jpg


Jinak to co tam bude napsano je vcelku jedno. Kdyz se domluvi nejaky dobry text tak ho tam klidne dam.

Jen rikam ze muzes udelat triko jako noname - bez textů a ty texty si tam kazdy muze doplnit sam (spousta firem na netu ti na triko nazehli cokoli za fakt male prachy)

Takze puvodni navrch je jakasi sablona ktere se vyrobi treba 100ks za velkoobchodku.

Ty texty si tam pak kazdy muze dodelat jake chce. (nekde to bude treba delat cela aliance najednou.)

Cau
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nebo by se to poslalo bez nápisů a barvami na textil by si každej napsal co chtěl ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru