• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

triko- filip004

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
doufám, že se bude líbit.:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No .. je to trochu nedokonalé....
Ale obrázek z první strany se mi líbí - hodil by se spíš na záda, kde vynikne víc a navíc je tu přidáno i heslo (motto)....
Jen to trochu doladit (i barvy) a bylo by to určitě použitelné.
 

DeletedUser

Guest
Trochu moc chaotické a nedodělané... Zapracuj ještě nad tím...
 

DeletedUser

Guest
opravdu to vypadá jako bys to dělal v malování ale je to zatim nejbarevnější co jsem kdy viděl
 

DeletedUser

Guest
A slišel si o Zoner Photo Studio 12. V tom bych ti do doporučoval udělat.:)

Tak tedy já jsem určitě neslišel o Zoneru, ale určitě jsem slyšel o Zoneru.;);)
Jinak docela dobrý výtvor, ale zkusil bych si stáhnou zkušební verzi, která tě nic nestojí.
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle je podle mě otřesný návrh, přece si stačí stáhnou zoner a udělat to v něm.
 

DeletedUser4783

Guest
Ten Zeus je ze hry Age of Mythology, jinak je to celkem pěkně.
 

DeletedUser

Guest
otřesný :-!:grr ty barvy neladí nedokonalý nevycentrovaný to nemáš šanci se umístit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru