• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Triko - Gods of Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4068

Guest
moje-tvorba-2-1284117927.jpg


Tak tady je můj pokus. Dovedu si představit že v černé by to vypadalo lépe.

moje-tvorba-2-1284118270.jpg


Jiné rozložení zadní strany. Asi tahle varianta je lepší.

moje-tvorba-2-1284118665.jpg


Další varianta.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všechny varianty jsou pro mě jednoznačným (s několika dalšími výtvory) velkým FAVORITEM (-:
 

DeletedUser

Guest
Každý soutěžící smí vytvořit pouze jeden návrh trika, a to jak přední, tak zadní strany. Triko musí být na motivy hry Grepolis, tzn. musí se tam objevit obrázek ze hry, znak, název hry či odkaz na hru.
 

DeletedUser4068

Guest
Jestli je problém s tím, že mám tři varianty, tak je to pro to, abych podle názorů vybral ten nejlepší. To snad vadit nemůže, ne? Akorát jak tak koukám, tak to už nemůžu jaksi editovat....what is it?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Mně se líbí ta poslední varianta, jen bych dal jiného boha - Dia. :)

Pokud chceš nějaký příspěvek editovat, tak napiš kterékomuliv moderátorovi a ten ti rád příspěvek upraví. Bylo tu totiž zavedeno nové pravidlo, tzn. že si svůj příspěvek můžeš upravit jen 60 minut po jeho vložení, aby se zamezilo komplikacím, ke kterým docházelo.
 

DeletedUser

Guest
Jako v průbehu hry si dej klidně návrhů víc, avšak nebudou uznány jako soutěžní. Holt si jeden vyber a označ ho za soutěžní.. Ať hráči i my víme co hodnotit:)
 

DeletedUser

Guest
Každý soutěžící smí vytvořit pouze jeden návrh trika, a to jak přední, tak zadní strany. Triko musí být na motivy hry Grepolis, tzn. musí se tam objevit obrázek ze hry, znak, název hry či odkaz na hru.

Milý Appoloyde, rád by jsem tady využil přísloví, jenž praví: Jak se do lesa volá, tak se z něj také ozývá. Myslím si, že LOBO si je vědom pravidel, za to ty asi ne (-: (Víz soutěž o nejlepší Myt.jednotku a tvůj krásný kopírák. :) ) Jen by mě zajímalo, co člověka, který nečetl nebo si nebyl vědom pravidel najednou tak pozměnilo a stala se z něj "chodící kniha zákonů a pravidel" :? . Možná, že se jen snažíš upozornit - Nicméně se to zdá jako rýpavost a pro člověka, jenž má opravdu vysokou představivost to je myšlenka, která vypovídá - o úmyslu vyřazení soka. Fakt nevím jak jsi to myslel - do toku myšlenek nikomu nevidím, nicméně si buď jist, že pokud s tímhle budeš pokračovat tak brzo dopadneš na pusu (-:.
 

DeletedUser

Guest


Opravdu si myslíš, že každý má čas prohledávat celý forko? :)) Přečetla jsem vyhlášeni o soutěži, tam nic takovýho není :))))
btw velmi smysluplný příspěvek k tématu, dej si "odměnu" sam :p

Dík za radu Joniku :)) s forkem neumím, takže o této možnosti jsem nevěděla, škoda že takových moderátoru není víc :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Každý mít čas nemusí, ale toto pravidlo máš v tématu o vyhlášení soutěže, takže jsi nikde jinde hledat nemusela, stačilo kliknout v tomto tématu na tlačítko ''Otevřít'', které se nachází pod nadpisem ''Pravidla soutěže''.


Přičemž tímto upozorňuji, že všechny další příspěvky, které se netýkají hodnocení daného díla, budou bez milosti smazány a jejich autoři po právu ''odměněni''.
 

DeletedUser4068

Guest
No tak sorry, že jsem chtěl dát na chvíli více výtvorů a pak je smazat a nahradit jedním podle ohlasu. A to s tou nemožností editace je opruz největší, fakt jo. To, že musím dát do soutěže jedno triko mi je jasné i bez pravidel. Opět se opakuji šlo jen o průzkum, které v soutěži nechat!!!
Co se týče soutěže samotné, ta je mi více méně šumák, já goldy do hry nepotřebuju, jen jsem prostě soutěživej typ a když můžu tak rád něčím přispěji. A jelikož nejde editovat, nechám v "soutěži" všechny tři trika, mě osobně se líbí to druhé ikdyž pro tu třetí variantu mám taky slabost. :cool: No a tím jsem se sám vyřadil a je klid.

PS: Pro ty co nepochopili pointu - moje vlákno je mimo soutěž.
 

DeletedUser

Guest
Kvůli LOBOvi by se mělo uvažovat o rozdělení na amatéry a profíky, aby soutěž byla fér. :D Druhej návrh je nejlepší. :)
 

DeletedUser4068

Guest
Héj, kdo je tu profík????:-! A navíc v minulé soutěži jsem byl třetí s odřenýma ušima, tak to tak horký nebude:D
 

DeletedUser

Guest
Když vezmeš v úvahu lid, tak jsi byl tuším druhý. :) Holt se na plebejce málo hledí. :D
 

DeletedUser4068

Guest
Já jsem ve skutečnosti rád, že vyhrál někdo jinej. Mno a s tím tvým obrázkem jsem ještě ani nezačal. Snad to brzy napravím.
 

DeletedUser40

Guest
Lobo, sám sebe připravuješ o možnost se proslavit. Bránit ti v tom nebudu, ale jak už jsem řekl, stačí napsat jakémukoliv moderátorovi a ten ti příspěvek rád upraví. Nemožnost editace příspěvku po 60-ti minutách tu byla zavedena účelně, ne abychom si ''přidělali'' více práce. :)

EDIT: na rozhodnutí který příspěvek si dáš do soutěže máš čas, nikdo Tě nehoní. S
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru