• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výherci - Dušičkové umění

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,
kromě hezkých svátku, bychom Vám chtěli poděkovat za trpělivost s vyhlašováním vítězů. Jsou svátky, a tak pro nikoho z nás nebylo lehké sedět přišpendlený u Pc.
Nebudu to tady déle natahovat, nějak to tu rozvádět, okecávat, chodit kolem horké kaše... Napínat Vás, psát zbytečný věty (Jaká byla například tahle :p ). Jen bych chtěl podotknout, že všechna díla, která se dostala do finále, byla opravdu špičková a na úrovní... Těšíme se na další případné díla od Vás :) .
Ok... Tady je pořadí
[SPOIL]Výherci
1. Nostredemus se Svým dílem Noční přepadení vyhrává 360 zlatek do hry
2. Salupos se Svým dílem Hrobař vyhrává 260 zlatek do hry
3. A na třetím místě se umístil Elus se Svým neméně skvělým příběhem Chci žít? za Své výborné citově procítěné dílo vyhrává 160 zlatek do hry[/SPOIL]

O výhře jste rozhodli jak Vy, tak členové Grepo teamu, snažili jsme se najít kompromis v obou směrech :). I přes všechny svátky očekávejte zlato do 7 dnů na svůj účet

Děkujeme všem za zúčastnění, jsme Vám nesmírně vděční a budeme rádi za Vaší účast při dalších soutěžích :)

Grepo team
 

DeletedUser

Guest
děkuji, jak za umístění, tak za vyhru, ač dle ankety jsem třetí dle vyvěsky od Rizaela jsem druhá, dík za hlasy a ráda to zkusím znova soutěžit či jen, tak mimo soutěž...
 

DeletedUser

Guest
do 7 dnů je dnes a na účet lioke, kam jsem chtěla poslat vyhru nic nepřišlo :(
kdy tedy budou zlaťaky je to má první vyhra, tak nemám zkušenosti :)
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu zastihnout admina online... Hned jak ho uvidím online, napíšu mu. Do té doby jsem bezmocný... Je to smutný, ale je to tak.
 

DeletedUser

Guest
Oooo .... mile prekvapeni ....vim,ze je to uz asi celkem passe, nicmene, chtel bych podekovat za hlasy,ktere jsem dostal. Jde o to,ze se mi tak nejak rozbilo PC a ze jsem neco vyhral jsem zjistil az ted :D :D :D

Jeste jednou se zpozdenim vsem dekuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru