• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Viacnasobne kuzlenie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Viacnasobne kuzlenie

Koncept:
Ked chcem pouzit kuzlo, tak chcem zadat pocet, kolko krat sa ma TO ISTE KUZLO vyzarovat.

Důvod:
Uzitocne ked pouzivate kuzla ako dar mora na carovanie dreva, alebo znak bohov na carovanie bojovych vozov. Ak taketo kuzla chcete pouzit viackrat za sebou, tak je pri tom vela klikania. Okrem toho, dotycnemu pride velke mnozstvo hlaseni.

Detaily:
Pri zadavani kuziel, ktore maju okamzity ucinok, by bola kolonka, do ktorej by sa dalo napisat, kolko krat sa ma dane kuzlo pouzit. Nakoniec po pouziti kuzla, by prislo dotycnemu len jedno hlasenie, v ktorom by bolo zobrazene kolko krat sa dane kuzlo pouzilo.

Grafika:
Kedze grepolis roky nehram tak toto nechavam na vas. ;)

Rovnováha:
Hru to nijak neovplyvni iba zlepsi hratelnost. Nepriatel tuto vymozenost mozno nepouzije prave z dovodu aby zaspamoval hlasenia.

Podvádění:
Ziadne.

Závěr:
Viem ze tu su nejake filtre hlaseni ale nepamatam jake. Myslim vsak ze toto moze iba pomoct. Ak nahodou toto uz existuje tak sory za spam, rovno ma zmazte. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Takže by mně vyskočila tabulka, kam by se zadával počet? Má to své pro i proti, neříkám, zaspamovaná hlášení, to je děs. Ale pokud chci např. stavět koldu a chybí mi např. 3500 dřeva, tak klikám tak dlouho, dokud nenaklikám do 10 tisíc dřeva a mohu jí tedy postavit. Nechtělo by se mi tedy počítat, kolikrát to musím použít. Možná jen má lenost :)
 

DeletedUser

Guest
Zobrazovala by sa ti celkova cena kuziel. A ked sa moze ukazat cena, tak by sa mohol ukazovat aj celkovy efekt kuzla, cize by si nemusel pocitat nic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru