• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - 300 Thermopyl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5436
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5436

Guest
[YOUTUBE]mEZZ38iy_kE[/YOUTUBE]Doufám že se vám bude naše video líbit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no použitý videa celkem dobrý,efekty taky ujdou ale tahle hudba se ttam vůbec nehodí cice je fakt pěkná já osobně tenhle styl hudby také preferuji ale opravdu do tohodle videa nehodí spíše bych tam rád uvítal nějakou co zní dobově...ale jinak moc pěkné :)
 

DeletedUser5436

Guest
Chci dodat že se mnou spolupracoval tarkinja. A bohužel jsem se s tou hudbou moc nezaobýral mě jde hlavně o ty vystříhané zcény ta hudba je jen aby to bylo trochu zábavný aby to nenudilo. :)
 

DeletedUser

Guest
vzhledem k tomu, že video... je audio-vizuální prvek, tak ono audio (hudba zvuky...) jsou ve videu velice důležité a podle toho jakou hudbu zvolíme, takový žánr určíme celému videu.

Mě osobně tak trochu vadí i titulky. Mohli by být součástí jednotné věty jak jste to začali na začátku. Pak může být onen výčet cností, které nás charakterizují. Z toho všeho se mi tam vymiká obvzláště slovo "Výhružky". Pokud to vše je výčet cností, které vá charakterizují, tak bych tímto pochopil, že i k tomu všemu vyhrožujete. Ale pokud to znamená, že na výhružkytřeba nějak trestáte, tak by to tam chtělo uvést. (např.: "Výhružky..." "...trestáme smrtí")
 

DeletedUser5436

Guest
Ahoj ta výhružka jako že nás výhružky nezastraší a nezastaví k vítězství. Jinak tohle je moje první video bavilo mě ale na tu hudbu už jsem neměl nervy.
 

DeletedUser

Guest
osobně si myslímže tam ta píseň sedí asi jako syreček na dortu..
video je sestříháno dobře, na hlášku výcvik navazuje ukázka cvičení apod, sice to občas zahapruje, a je to trošku neuspořádané, ale nedělal to Spielberg, takže pohoda, ale ta hudba.. kdyby to byla upoutávka na něco stylu street fightera.. tak budiž..
ale takhle..
ovšem video jako celek je dobré
 

DeletedUser4311

Guest
Docela dobré ale ta hudba se tam nehodí v půlce jsem si vypnul reproduktory a jak jsem je vypnul bylo to lepší :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru