• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Vrácení surovin při rychlém zrušení stavby/rekrutu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5567
  • Vytvořeno

DeletedUser5567

Guest
Občas se mi stává, že se nějak ukliknu nebo mi to hra nějak sama změní a dá se rekrutovat něco jiného, než bych chtěl (například šermíři). Je to chyba ale i když ji hned napravím zrušením stavby, tak dostanu zpátky jen polovinu surovin.

Takže by bylo fajn, když se taková nemilá událost stane, když by se při rychlém zrušení výstavby/výzkumu/výroby vrátila plná částka (případně nějakých 95%). Není na to potřeba víc než nějakých 15-30sekund. Po uplynutí této doby, se vrací už jen polovina.
 

DeletedUser

Guest
to lze nahradit :

lepším hardware ( myšleno i to co sedí na židly)

lepším internetem,

lepší sebekontrolou

kupodivu nikdy sem se neuklikl tak aby se nedalo říct že to udělala "hra sama" většinou to je vlastní demence či spěch
 

DeletedUser5567

Guest
Tak nemůžu úplně přiznat, že to byla moje chyba. A na druhou stranu, jestli to jde nahradit lepším hw a připojením (teď bez mé účasti), tak je to pak chyba vývojářů, že tu hru dělaj zbytečně náročnou a pak se to může tak lehce sekat...

A přiznal jsi, že se taky občas uklikneš, takže se to stává nejen mě.
 

DeletedUser

Guest
Každý se občas v životě splete a vrátit to nejde,takže proč by to mělo jít tady?:))))Buď rád-a za 50% surovin,vy už nevíte co chcete:)))Co třeba vrátit 50% armády,když vyjedeš na město a ono už je ,,náhodou,, zapodporované???:)))Přestaňte už vymýšlet bejkárny,je to vyrtuální svět a vše se dá znova dostavět,či rekrutovat,prostě jen blbá hra na odreagování:)))))
 
no za sebe můžu říct, že se mi to stalo mockrát... mám nastaveno na stavbu ohnivek a v okamžiku kdy to odklikávám, tak mi tam skočí transporty... absolutně netuším čím to je, ale v tu chvíli bych ten počítač rozšlapala... taky bych se za tuto možnost přimlouvala...
 

DeletedUser

Guest
Mno, na jednu stranu si říkám dvakrát měř a jednou řež, na druhou stranu chápu ty kteří se ukliknou a hned opraví.. mno.. u mě je to 50/50 ano/ne:)
 

DeletedUser5567

Guest
Mě jde hlavně o to co říká ritaben, sám se ukliknu málokdy a když, tak to vím, ale tohle je typický, buď se daj dělat šermíři nebo transporty. Nevím jestli něco nestíhá, nebo na to kliknu málo či co, ale občas to tam takhle naskočí "samo".
 

DeletedUser7382

Guest
Teď už se mi to nestává, ale dřív, v jednom období, mi ten bug často během krítké doby otravoval hru, protože mi to těsně před kliknutím na potvrzení tréninku přeskočilo ze zvoleného typu jednotky zpátky na první typ (šermíře/člun).

Jinak že bych se uklikl a začal trénovat jinou jednotku, než kterou jsem chtěl, se mi nestávalo, a pokud se mi to někdy stalo, nebylo to běžně. V tom případě mám názor na původní návrh přesně jako Sultan.

... A ten ANDILEK je podle příspěvku, který sem byl vložen, zabanován(a) správně :-/
 
Nahoru