• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Vycentrování na profilech

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
nevím jestli tu tento návrh byl v poslední době, každopádně jsem ho už kdysi dávno podával já. Vycentrování bylo zavedeno na profilech hráčů...

Koncept:

Já bych chtěl, a navrhuji, aby vycentrování fungovalo i na aliančních profilech, a to jak na externím (profil aliance), tak interním ("Interní vyhlášky").


Důvod:

Umožňuje lepší práci s grafikou na profilu, která má za účinek lepší reakci hráčů, kteří si ho čtou. V případě profilu ally má hráč například "větší chuť" vstoupit do ally. Interních vyhlášky mohou hráče lépe motivovat.


Detaily:

Lepší grafický vzhled, přehlednost a pestrost působí na člověka lépe. Pokud se trefí do jeho stylu ;)
Proto by nebylo vycentrování jen dalším zbytečným nastavením.
Vystupuje zde potom i možnost, vkládat "textové obrázky", které tomu také napomáhají.


Grafika:

Stejný výsledek jako na profilech hráčů
obr697844_centr.jpg



Závěr:

Buďte milosrdní ;)
 

DeletedUser5504

Guest
No nevím jestli úplně dobrý nápad. Ale mohlo by to dávat smysl. Já se tedy rozhodnu že by se to mělo zkusit. (za pokus to stojí):D
 

DeletedUser

Guest
Takmer nic to nestoji :D, takmer nic to neda. :p
Ja myslim ze by to mohli dat.;)
 

DeletedUser

Guest
Tak je pravda, že ze stránky nastavení by to nemuselo dát tolik práce :)
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že se o to tu nikdo nezajímá. Občas stačí napsat, ano zařídíme nebo prostě ne..
 

DeletedUser

Guest
Odpovědi by jsi se dočkal, ale podle komentářů to nezaujmulo příliš mnoho lidí. Nemůžeme posílat do Německa každý návrh, ke kterému jsou 2-3 komentáře. :)
 

DeletedUser

Guest
Respektive poslat ho můžeme, ale nemůžeme očekávat že s tím hned začne někdo něco dělat
 

DeletedUser

Guest
Já jsem také pro.:) Anebo by tam mohlo být že bych si mohl v nastavení profilu vybrat, jak se to má zobrazit. Dávám ANO
 

DeletedUser

Guest
Pokud vím Rizaeli, tak nezáleží na počtu komentářů, ale na kvalitě a účelnosti návrhu.
Jinak jsou to detaily, které zpříjemňují hru.
Já jsem ten svůj zdůvodnil dostatečně a jak píše sultan, záleželo by jen na německé straně, jak by s tímto nápadem naložili. Zaslat jim to snad už není taková práce :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
bohužel také záleží na počtu komentářů (V našem případě souhlasů a nesouhlasů). Nápad může být opravdu zpracován na špičkové úrovni, nicméně pokud s ním nebude sympatizovat alespoň většina návštěvníků fóra, může se stát, že takový návrh spíše do hry uškodí v podobě nespokojenosti (Tohle asi není ten případ, ale nemůžeme posílat do Německa každou druhou věc, na kterou řekne ano 3-4 lidi...)
Doufám, že to chápeš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru