• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Vylepšení BB-kódů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
SPOIL tagy v BB-kódech ve hře.

Důvod:
Na některých místech by byly docela užitečné, např. dělení profilů do kategorií.
Příklad:
[SPOIL]Co je lepší?
Představujeme Vám alianci
bbcode_ally.png
NOVÝ SVĚT, která od svého vzniku rapidně vzkvétá díky aktivním a loajálním členům.

Jsme aliance, která se zaměřuje na hospodářský a ekonomický růst a rozvoj, skrze který jednou bude výjimečnou aliancí. V případě potřeby jsme odhodláni bojovat či odrážet útoky nepřátel.


Pravidla:
1. Pravidelně číst fórum aliance.
2. Nikdy nešpehovat spoluhráče z aliance.
3. Když má někdo problémy, je napaden nepřítelem, ihned poslat podpory do napadeného města, neboť jen tak můžeme ubránit spoluhráče a ubránit se jako aliance.
4. Neurážet své spoluhráče.
5. Na fórum psát v rámci slušnosti.
6. Být aktivní. Kdo bude neaktivní víc než týden, bude vyloučen z aliance.
7. Když budete mít podezření, že někdo v alianci je špeh, oznamte to vedení aliance.
8. Když byste chtěli opustit alianci, oznamte to vedení a uveďte důvod odchodu.
9. Nikdy a za žádných okolností neposkytovat své heslo jiným hráčům! A už vůbec ne hráčům z cizích aliancí!
10. Nezvat hráče z jiných aliancí.

Internet:
Webové stránky:
http://novy-svet.8u.cz/
E-mail:
mailto:novy-svet-8u@seznam.cz
Grepo stats:
http://cz.grepostats.com/world/cz3/alliance/2877

Nábor:
Hlavním náborářem je
player.png
Narsos.
Všichni hráči jsou vítáni.
Práva nových členů jsou Pozvání a Oběžník.

Diplomacie:
Diplomata právě volíme.
Pokud ale chcete s naší aliancí uzavřít diplomatickou dohodu, tak je slušností podat alespoň písemnou žádost. Bez písemné žádosti okamžitě žádost mažeme!
Neuzavíráme spojenectví s aliancemi o jednom nebo dvou hráčích. Spojenectví není jen dohoda o neútočení!
nebo
Představujeme Vám alianci
bbcode_ally.png
NOVÝ SVĚT, která od svého vzniku rapidně vzkvétá díky aktivním a loajálním členům.

Jsme aliance, která se zaměřuje na hospodářský a ekonomický růst a rozvoj, skrze který jednou bude výjimečnou aliancí. V případě potřeby jsme odhodláni bojovat či odrážet útoky nepřátel.


Pravidla:
[SPOIL]1. Pravidelně číst fórum aliance.
2. Nikdy nešpehovat spoluhráče z aliance.
3. Když má někdo problémy, je napaden nepřítelem, ihned poslat podpory do napadeného města, neboť jen tak můžeme ubránit spoluhráče a ubránit se jako aliance.
4. Neurážet své spoluhráče.
5. Na fórum psát v rámci slušnosti.
6. Být aktivní. Kdo bude neaktivní víc než týden, bude vyloučen z aliance.
7. Když budete mít podezření, že někdo v alianci je špeh, oznamte to vedení aliance.
8. Když byste chtěli opustit alianci, oznamte to vedení a uveďte důvod odchodu.
9. Nikdy a za žádných okolností neposkytovat své heslo jiným hráčům! A už vůbec ne hráčům z cizích aliancí!
10. Nezvat hráče z jiných aliancí.[/SPOIL]Internet:
[SPOIL]Webové stránky:
http://novy-svet.8u.cz/
E-mail:
mailto:novy-svet-8u@seznam.cz
Grepo stats:
http://cz.grepostats.com/world/cz3/alliance/2877[/SPOIL]Nábor:
[SPOIL]Hlavním náborářem je
player.png
Narsos.
Všichni hráči jsou vítáni.
Práva nových členů jsou Pozvání a Oběžník.[/SPOIL]Diplomacie:
[SPOIL]Diplomata právě volíme.
Pokud ale chcete s naší aliancí uzavřít diplomatickou dohodu, tak je slušností podat alespoň písemnou žádost. Bez písemné žádosti okamžitě žádost mažeme!
Neuzavíráme spojenectví s aliancemi o jednom nebo dvou hráčích. Spojenectví není jen dohoda o neútočení![/SPOIL]
[/SPOIL]

Detaily:
V BB-kódech u profilů, fór, zpráv, atd. by přibylo tlačítko pro vložení spoil tagů ([spoil][/spoil])

Grafika:
Zobrazit přílohu uživatele 222

Rovnováha/Podvádění:
Ne, jak asi?

Závěr:
Možná by mohla být lepší ta ikonka.
 

DeletedUser7507

Guest
Myslíš-li to tak, že by do profilu ali byla možnost dát spoiler, tak to by mi nevadilo.V první chvíli mi totiž nebylo jasné co tím myslíš...
 

DeletedUser

Guest
Jo, tak jsem to myslel.
Jsem rád, že to hodně hráčů zaujalo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5504

Guest
proč ne? He to dobrý nápad a na základě používané věci. Toto bude oblíbená pomůcka:)
 

DeletedUser

Guest
Ještě malý dodatek:

že by se pomocí kódu [spoil="Popis tlačítka"]Obsah spoileru[/spoil] dal ovlivnit obsah tlačítka pro zobrazení (value)
 

DeletedUser7382

Guest
Návrh pěkný ! Taky jsem to potřeboval ve hře a nemohl jsem to použít. :(
 

DeletedUser

Guest
Ahojda,
děkujeme za nápad, náš team to bude delegovat dál a snad to naši němečtí kolegové přidají do hry :) :grepolis .
Jen prosíme o trpělivost, po odeslání návrhu do Německa nemůžeme nic dělat ani my :)
 

DeletedUser6162

Guest
že by se pomocí kódu [spoil="Popis tlačítka"]Obsah spoileru[/spoil] dal ovlivnit obsah tlačítka pro zobrazení (value)
Já bych dal jednodušší BB-kód:
Obsah spoileru
Já těším, až bude ten BB-kód v Updatu 2.16 nebo 2.17 (nevím zda udělá).
 

DeletedUser6162

Guest
Dnes na test serveru byl nahrán Update 2.16, ten BB-kód tam není.
 

DeletedUser7037

Guest
nemci mivaji v lepsim pripade spozdeni jednu verzi tagze tento bb code ocekavej v grepo 3.0 nebo lepe ve veri 4.0
(ale jinak opravdu nemuzes chtit aby to proslo zchvalovacim a aplaikacnim moratoriem za mnesic )
 

DeletedUser

Guest
A nemozes cakat ze ti to vobec schvalia. :D Ak aj ano tak to hodia niekam dozadu lebo to je naozaj nedolezita vec. A do hry ju vlozia az ked si na nu nahodou spomenu.

Takychto drobnych uprav je veeeeeeeeela a zalezi to viacmenej od nalady tvorcov kedy sa ktoru blbostku rozhodnu vyrobit. Takze to kludne moze byt v nasledujucom update alebo aj o rok. ;)


Okrem toho momentalne maju autori vacsie problemy ako nejaky spojler :D a cas ich tlaci jak ###### :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsem rád že si ALESPOŇ NĚKTEŘÍ myslí, že to tam zavedou:D
 

DeletedUser

Guest
Jen bych rád upozornil, že tento návrh jsem již navrhoval dávno. Ano, prošel a Charon jej odeslal do Německa ale dlouho se nic nedělo no a ani neděje.
Viz. zde
 

DeletedUser7382

Guest
To nevadí, může se to zkusit poslat znovu. Mě by se tento BB kód do hry jako moderátorovi fóra aliance hodil. Tento BB kód by se mi ve hře fakt líbil.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru