• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Vypnutí ukazatele produkce na ostrově

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4783

Guest
Koncept + Důvod: Hraji si Grepolis, kouknu na mapu a koukám na ostrov. Vidím ukazatele produkce na ostrově. Některým hráčům to nevadí, mě ale ano. Většina ukazatelů je uprostřed ostrova, ale tady se to fakt nepovedlo.
[SPOIL]
obr656718_Mesto.jpg
[/SPOIL]

Detaily: Přidala by se možnost k zaškrtnutí, jestli chcete vypnout ukazatele produkce.: Nastavení->Nastavení hráče

Grafika: Nejsem v ní moc zkušený, takže obrázek nepřidávám, ale bylo by to prosté. Prostě by se pod "Upozornění na dostavění budovy" přidala možnost "Ukazatele produkce na ostrově".

Rovnováha: Nijak nezměnila.

Podvádění: Nelze

Závěr: Nechci nahonit příspěvky, ale mě to vadí a některým hráčům také takže bych chtěl vidět váš názor:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to s těmi příspěvky Ti tedy fakt nevěřím :p
Je to nenáročná úprava, věřím že do německa se pošle ale nemyslím si že to bude hned. upraveno:)
 

DeletedUser

Guest
Je to dobrý nápad, líbí se mi. Ty ukazatele trošku ničí efekt těch ostrovů.;)
 

DeletedUser5567

Guest
osobně mi to příjde naprosto zbytečné...
(nešlo by spíš opravit, aby města na ostrovech na mapě při hejbání s ní nemizely? dělá mi to v opeře od začátku)
 

DeletedUser

Guest
Ked si pozerate mapu, tak niekde v rohu by mohla byt ikonka zapnut/vypnut produkciu a platilo by to pre obe mapy. Tak by sa dalo pozerat produkciu okolitych ostrovov aj na zmensenej mapke. ;)

Urcite nie v nastaveniach. Ak by som to mal stale vypnute, tak by som vedel produkciu iba vlastnych miest a pri pozerani cudzich miest by som sa musel hrabat v nastaveniach. Musi to byt priamo v mapke.
 

DeletedUser

Guest
je to úplně ale úplně zbytečně.
mě to tam nevadí,vůbec my to tam nevadí tak proč to rušit nebo vypínat??:-O
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru