• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper-blue

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Wallpaper.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vypada to dobre. Jen, jestli mohu poradit, serad ikonky nejak tematicky. Treba myticke jednotky do jedne lajny, lodky do druhe atd ..
 

DeletedUser

Guest
Celé dílo podle mě kazí ten dodatek "Je Drsnej". Jinak by to bylo pěkné, ale to mi tam opravdu nesedí.
 

DeletedUser

Guest
Pěkné jen souhlasím s Mauriciem ohledně nápisu "je drsnej", nejen že tam nesedí k učesanému seřazení ikonek,ale ani použité písmo vůbec s celkem neladí
 

DeletedUser

Guest
Jak rikal Maur, oddělej ten nápis je drsnej a bude to pěkný .. :)
 

DeletedUser

Guest
taky bych nápis je drsnej oddělal bez toho je to urcite lepsi
 

DeletedUser

Guest
Nějak tam vůbec nic nevidím... jen nápis wallpaper...
 

DeletedUser

Guest
Je to celkem pěkné.... Jen některé z těch obrázků mi přijdou rozmazané...
 

DeletedUser

Guest
Tohle určitě ne, prostě jen tak ledabyle na sebe naplácané ikonky :eek:/
 

DeletedUser

Guest
no tak keby si dam toto na pozadie, tak mam z toho len kocky :D

ale napad je to pekny, nie je to nic narocne ale naozaj napad sa mi paci ;)
 

DeletedUser

Guest
on neuraza.. ma svoj nazor a to ze ma privelke naroky JE HADAM LEN DOBRE NIE? ja som rada za jeho kritiku zdrbavajte si ho ako chcete mna to posuva vpred a len vpred :)
 

DeletedUser

Guest
no vsade kde som sa kukal a kde on odpovedal tak nikoho nepochvalil ze to ma dobre tak co si mam misliet
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru