• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - Michael-S

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Děkuji, angličtinu jsem dal z důvodu písma, háčky a čárky se totiž automaticky převáděly do jiného fontu a už to nebylo moc pěkné, omlouvám se ;)
 

DeletedUser

Guest
Vždyť angličtina je pěkná a čeština bez diakritiky by tam neslušela :hmm ...jinak opět děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jéj tak to má blbé,ale myslím,že těm pár slovům každý rozumí,popřípadě si je najde ve slovníku :D
 

DeletedUser

Guest
Není to v pravidlech soutěže psáno,takže je to jedno :) ...bych to mohl napsat třeba maďarsky :) ...i když nevím jak by na to lidé reagovali :D
 

DeletedUser

Guest
Proč ta loď plive ten oheň jen tak???Jinak nic moc, tohle se tady opakuje několikrát.
 

DeletedUser

Guest
JK7: seš mimo nebo si něco hulil, přečti si co sem psal, ta loď plive oheň jen tak do prázdného moře (to není normální).
 

DeletedUser29

Guest
JK7: seš mimo nebo si něco hulil, přečti si co sem psal, ta loď plive oheň jen tak do prázdného moře (to není normální).

Vím něco jsem měl:D:D:D:D:D ne dělám si srandu.

Ale co víš chce tím zabít Poseidona a ten je trochu dál tak mu níčí aspoň moře aby ho musel uklízet nebo bojuje s hydrou která je pod vodou.:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Proč ta loď plive ten oheň jen tak???Jinak nic moc, tohle se tady opakuje několikrát.

Tak tohle neřeším,prostě se mi tam hodila ohnivá loď a oheň jsem nechal,vžyť je to jedno,a jsem docela rád za to co jsem vytvořil (SHIT grafickým programem) ,podle těch některých "výtvorů" co jsou tady myslím,že to mám dobré ...samozřejmě jsou i lepší ;)
 

DeletedUser

Guest
Velmi pěkné, ty nápisy řekly vše v několika slovech, je to pěkné. Jen se tu několikrát opakuje ta samá tématika.

PS: Ten vpravo nahoře znamená: Mír nebo válka?
 

DeletedUser

Guest
Také dobré! Ten matný obraz je dobrý nápad. Dobré obrázky. Mě AJ nevadí, ale asi to měl být českýá Wallpaper.
 

DeletedUser

Guest
Vadí mi tam sice ta angličtina, ale jinak je to hezké. To že to trošku "škvrčí" je záměr?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru