• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - Tommyk333

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zapájam sa do súťaže aj ja s mojim vytvorom, hadam sa bude pacit, cakam vase názori, dakujem.
3ykqjc4ryhmxkytd.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Toto je pěkné, líbí se mi, když tak bych jen zkusil co to udělá kdyby si do toho volného prostoru nalevo a napravo dal třeba mýtickou jednotku, lodě nebo vojáky.Jak je uprostřed to písmeno G tak tam máš kousek místa kde je šedá barva.Jinak tohle patří určitě k těm nej :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hej ja viem ze to tam je sede to mi tak urobilo ked som to dal zagulatit, to je akoze odraz svetla tam
 

DeletedUser

Guest
Excelentná práca včom si to robil ?
Ja mám zoner phto 12 a tam take veci nesu myslim :D
 

DeletedUser

Guest
Adobe Photoshop CS4 + Adobe InDesign CS 4

Kusaka ved ok nehovorim ze sa to musi kazdemu pacit nema kazdy taky isty vkus, alebo jak by som to napisal.
 

DeletedUser

Guest
graficky velmi dobré, nápad průmerný ,celek o ničem :hmm

ke grafice(subjektivně) napis horní bije do oči jen řiká ja tu sem navíc

prostřední ornament špatná barva vůči celkovému pozadí ,nevycentrovanost písmene g a "větviček" vůbec celkově tam jen spíš ten ornament stějně jako napis překážejí
 

DeletedUser

Guest
No ale celkově je to (tedy aspoň u mě) třetí nej práce, favorita už mám, ale tohle neurazí, ba naopak.
 

DeletedUser2686

Guest
Pěkné, možná bych ještě zkusil pod to dát texturu papíru (něco podobného jako mám já) ;) Neumím si to takhle moc představit, ale zkus to a když se ti to bude líbit, hoď to sem a my ti to okomentujem :D
 

DeletedUser

Guest
skusil som to stym papierom ale neni to ono, takze to semani nedam!

Ved ok ja ani netvrdim ze to musi byt niekoho favorit, ja som sa chcel len zapojit do sutaze a skusit stastie aj ked nevyhram ale budem rad ze som nieco urobil a ze sa to aspon niekomu pacilo a tak
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, není to nikterak přelácané, takže to vypadá docela dobře...Akorát ta hnědá barva mě láká spíše do starodávného Egypta, než do Řecka, ale to je jen detail...
 

DeletedUser

Guest
som rad ze sa paci podaktorim a ze pisete svoje kritiky a tak :) :) :) beriem to
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru