• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - Whiteshi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak toto je můj pokus:

GREPOLIS11.jpg


Doufám že se bude líbit.. :D ;)

Plná velikost obrázku zde: http://i303.photobucket.com/albums/nn124/Ondrus/GREPOLIS11-1.jpg
 

DeletedUser

Guest
v5ndeta: a líbí či ne? :) když nevíš, tak si to zkus dát na plochu .. a uvidíš jestl ise ti to líbí na ploše nebo ne ;)
SleeDy a Arrka: díky ;) :) :D taky jsem se s tim patlal asi 45 minut :D přebarvil sem tam Zeusovi vousy a vlasy, Héře róbu a šperky a hoplitům zbroje :D. Potom Zeusovi trochu zmatnil svaly a trochu upravil moře :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jé,no to jsou ale krásně naskládaný obrázky vedle sebe!A jé,ten nápis grepolis je krásně zdrclej!Jé a ty určitě vyhraješ!A JÉ,TOMU SE ŘÍKÁ GRAFIKA?
EHM....JE TO DIVNÉ!:-!:?
 

DeletedUser

Guest
Jé,no to jsou ale krásně naskládaný obrázky vedle sebe!A jé,ten nápis grepolis je krásně zdrclej!Jé a ty určitě vyhraješ!A JÉ,TOMU SE ŘÍKÁ GRAFIKA?
EHM....JE TO DIVNÉ!:-!:?

Ehm... no.. je vidět že jsi ještě malý... protože se mstíš jen kvůli jednomu kritickému komentu... podívej se na ten svůj obraz a pak něco říkej ;) a nevstekej se hned kvůli jednomu komentu... ten nápis není zdrclej.. ale je to tvůj názor a já ti ho brát nebudu.. ale nemusíš se hned mstít za jednu kritiku...:-O

A navíc je vidět že to vůbec nechápeš.. tady nejde o to vyhrát.. ale zůčastnit se.. mě vlastně o výhru ani tak moc nejde.. jen jsem to prostě zkusil.. zbytek je na Adminech... nic tím nemůžu ztratit.. jen získat..:p

P.S.: jestli jsi jsi nepochopil posledních 6 slov tak ti to vysvětlím..
Přihlásím se do soutěže a nic neplatím ... a poté buď vyhraji nebo prohraji.. ale nic neztratím.. jen možná maximalne hodinu s grafickým programem.. to je vše.. na této soutěži se dá jen získat..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ehm... no.. je vidět že jsi ještě malý... protože se mstíš jen kvůli jednomu kritickému komentu... podívej se na ten svůj obraz a pak něco říkej ;) a nevstekej se hned kvůli jednomu komentu... ten nápis není zdrclej.. ale je to tvůj názor a já ti ho brát nebudu.. ale nemusíš se hned mstít za jednu kritiku...:-O

A navíc je vidět že to vůbec nechápeš.. tady nejde o to vyhrát.. ale zůčastnit se.. mě vlastně o výhru ani tak moc nejde.. jen jsem to prostě zkusil.. zbytek je na Adminech... nic tím nemůžu ztratit.. jen získat..:p

Já taky nechci ani vyhrát,jelikož grepolis.cz už nehraji,takže zlaté by mi byly k ničemu!
A mstění to není,je tro pouze a pouze můj názor;-)
Já ti ten tvůj taky neberu!
 

DeletedUser

Guest
Líbí se mi to spojení, ale je to zvláštní, to jsou obrázky ze hry Sparta. Ty jsi na ty obrázky dostal autorská práva?

/EDIT/:
No zdá se mi, že je tam špatná kultura na spodních dvou obrázcích, když jsi to vzal z jiné hry. nevím jestli je to Řecko

Je, ale jednoznačně jsou tam i jiné kultury, Peršané a Egypťané.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No zdá se mi, že je tam špatná kultura na spodních dvou obrázcích, když jsi to vzal z jiné hry. nevím jestli je to Řecko
 

DeletedUser

Guest
Já taky nechci ani vyhrát,jelikož grepolis.cz už nehraji,takže zlaté by mi byly k ničemu!
A mstění to není,je tro pouze a pouze můj názor;-)
Já ti ten tvůj taky neberu!

Ano je to tvůj názor neberu ti ho.. tak už nespamuj do tohodle Tématu ;).. mají tu být Wallpapery.. a né něčí hádky... tak jestli chceš tak se muzes hadat prez PM... a myslím že Adminy nezajímají něčo hádky ;)
 

DeletedUser

Guest
No zdá se mi, že je tam špatná kultura na spodních dvou obrázcích, když jsi to vzal z jiné hry. nevím jestli je to Řecko

Ano neboj se řecko to je ;) ... tu hru jsem si stahoval už asi před měsícem .. co mě zaujalo řecko.. tak jsem udělal pár screenů ;)..
 

DeletedUser

Guest
Líbí se mi to spojení, ale je to zvláštní, to jsou obrázky ze hry Sparta. Ty jsi na ty obrázky dostal autorská práva?

/EDIT/:


Je, ale jednoznačně jsou tam i jiné kultury, Peršané a Egypťané.


Mám na ně práva když jsem je screenoval ze hry ;) ... ano o těch jiných kulturách vím.. ale lodě, a řečtí vojáci tam jsou.. takže to svůj účel splnilo.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Tu hru znám, a tohle nejsou screeny, ale obrázky na zadní straně obalu hry.:-/

hmm divné... sice sem ten obal nikdy nevidel.. ale mohu se zaručit že ten obrázek v pravém dolním rohu je můj screen ;).. ten druhý mám od přítele... poslal mi ho přes ICq .. takže nevím kde ho sehnal...
 

DeletedUser

Guest
hmm divné... sice sem ten obal nikdy nevidel.. ale mohu se zaručit že ten obrázek v pravém dolním rohu je můj screen ;).. ten druhý mám od přítele... poslal mi ho přes ICq .. takže nevím kde ho sehnal...

Tomuhle už věřím, ten vlevo je z obalu:cool:

PS: Už se nebudeme hádat, ty příspěvky mi smažte, nechci je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jj taky nemám rád hádky a žádám o smazání všech mích komentářu v tomto tématu (až na ten hlavní samozřejmě) . Stejně jsou to jen hádky a nechci aby to každý četl ;)
 

DeletedUser

Guest
No kamždemu neco hovoris ze aketo je zle ... Pritom máš iba naukladane obrazky cca 3 min práce ... Nehovorim ze to je zle ale tebe sa neluby ked nekto pise tebe kritiku
 

DeletedUser

Guest
Ale vzdyt o tom to je.. o tom abyste kritizovaly ostatni.. aby vedely co mají změnit... tohle nemá být žádne umělecké dílo.. nemám mco velkou fantasii a v téhle grafice jsme začátečník tak taky pdole toho to vypadá ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru