• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - Wulfgor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
wallpapergrepolis.jpg


čekám na vaše názory :)
odkaz na rozlišení 1024x768
http://img248.imageshack.us/img248/9397/wallpapergrepolis.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak toto je zatím na 100% nejlepší a representativní práce!!
 

DeletedUser

Guest
No není to špatné, ale 2 favority už mám, tento motiv se zde opakuje více než je zdrávo.
 

DeletedUser

Guest
to prádlo v rohu vpravo nahoře na tom sušáku je divný a lodě neplujou spíš jako by to byly nadnašedla v prostředku ty malinký transporty vypadaj spíš jak jehelníček

ale celkově je to celkem neutralní
 

DeletedUser29

Guest
Pěkné ale nelíbí se mi to první začernění takové lajdacké ale osatní pěkný.
 

DeletedUser

Guest
Ujde, ale ten nápis dole a zatím to černé pozadí se mi moc nelíbí :(
 

DeletedUser

Guest
Špatné to není, ale to černé pozadí v tom ty světlé zelené obrazky.. Nějak mi to nesedí..
 

DeletedUser

Guest
tak jsem udělal ještě pár úprav, jsem zvědav na vaši kritiku :)
 

DeletedUser29

Guest
Už se mi tolíbí o dost víc nádhera a i ta reklama pěkné.:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Tanhle novej obrázek je obravdu krása!!! Nevidím na tom žádnou chybu!
 

DeletedUser

Guest
díky, stáhl jsem si novej program a s tim už to jde podstatně lépe vyladit :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru