• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Zákeřná strategie vlastního vedení

DeletedUser10719

Guest
V naší alianci Bohemia na světě Rho jsem si pár dnů lámal hlavu s následující záležitostí: Sakra proč posíláme útoky do betonu? Vždy to někdo vyprovokoval a vedení to podpořilo. Dále proč někteří velcí cizí hráči posílají nesmyslné útoky s birémami a s meči na naše vedení, a jak je možné, že naše vedení roste tak rychle? Přišel jsem na jediné možné vysvětlení:

Někteří lidé z naší aliance vyprovokují vždy běžné lidi k útokům do betonu, čímž nepřátelští hráči X získají snadno bojové body. Za oplátku pak pošlou tito nepřátelští hráči X nesmyslný útok s birémami a s meči na naše vedení. A naše vedení tedy také získá snadno bojové body. Vydělá na tom naše vedení, ti nepřátelští hráči X a nevýhodné je to pro běžné lidi z naší aliance. Když jsem na to přišel, tak jsem si připadal jako kdybych vyřešil rovnici o 3 neznámých.

Ano je to strategie podporovat vlastní účet, ale podle mě je to strategie krátkodobá. Třeba mě to naštvalo tak, že neváhám zde očernit následující (ze světa Rhó) bucino, regat a Dardass – jsou zapsáni v nejužším vedení a dále hráči Oldapitbul, Sefjir, Darejoss a Yos77 – výrazně a nesmyslně se na fóru našeho vedení zastávali a útoky pomáhali vyprovokovat. Pozor, pro svůj prospěch neváhají zneužívat kolegy z aliance.
 

DeletedUser8374

Guest
Bohuzel no, ja to zazil i u hracu co mely 100+ mest, jen se chtely dostat nahoru v prickach..
 
Nahoru