• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Změna Pravidel Fóra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

v nejbližší době dojde k menším změnám v pravidlech fora, rádi bychom slyšeli vaše názory, návrhy a případné připomínky na pravidla fora. Pokud si myslíte, že některé body by měli být změněny a máte konkrétní návrhy, určitě si je rádi vyslecheme a pokud v nich uvidíme využití, rádi je použijeme...

Prosíme, zbytečně téma nezahlcujte spamem...


Děkujeme za pochopení
Grepolis Forum Team
 

DeletedUser

Guest
Mě docela zaujala tato část:

• Je přísně zakázáno používat kdekoliv na fóru či v soukromých zprávách neslušná či vulgární slova a urážky vůči jiným hráčům.
• Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům může být trestána okamžitou trvalou blokací.

Tipoval bych, že už je to ze starších pravidel, ale stejně - proč jsou jinak trestány urážky obyčejných hráčů a jinak členů Teamu? Nejsme snad všichni lidi? Není snad urážka kohokoliv z nás stejně špatná a neměla by být tedy i stejně souzena? A pokud tomu tak je, proč je to ve dvou bodech?
 

DeletedUser

Guest
2 El Horron:
Když se podívám do našeho českého zákona, tak též vidím rozdíl....
Jinak je posuzováno napadení "normálního " občana a pochopitelně jinak je bráno třeba napadení veřejného činitele, za což máš pochopitelně vyšší trestní taxu....
Tož nevím, co je na tom nepochopitelné ? ;)

Ber členy Grep Teamu jako "veřejné činitele" a zároveň prozříš, jak si všichni uživatele nejsou rovni :)
Ale - tak to má i být ! A to se na mne nezlob ! ;)
 

DeletedUser

Guest
život je boj :) A boj o co? O korýtka. Bud u korýtk z té strany kde se sype sviním a pochopíš proč ty velká a silná zviřata poslouchaj ty menší dvounohý co je nakonec sežerou :eek:) a budeš tvořit...

nemyšleno nijak na suport jen taková naprosto nepolitická uvaha o životě v 21 století

takže taky chápu že support ma větší imunitu než uživatel :p občas :)
 

DeletedUser

Guest
2 El Horron:
Když se podívám do našeho českého zákona, tak též vidím rozdíl....
Jinak je posuzováno napadení "normálního " občana a pochopitelně jinak je bráno třeba napadení veřejného činitele, za což máš pochopitelně vyšší trestní taxu....
Tož nevím, co je na tom nepochopitelné ? ;)

Ber členy Grep Teamu jako "veřejné činitele" a zároveň prozříš, jak si všichni uživatele nejsou rovni :)
Ale - tak to má i být ! A to se na mne nezlob ! ;)

Tohle je naprostá hloupost, s prominutím.

Veřejný činitel je člověk, jenž má určitým způsobem na starost běh určité složky státu, tudíž jeho ohrožení je v určitém smyslu ohrožení státu.

Urážka člena Teamu však nijak neohrožuje běh hry či fóra - plus nemůžeš srovnávat slovní a fyzické napadení.

To, že si uživatelé nejsou rovni, jsem zmiňoval už dávno a opravdu bych si nedovolil použít to jako argument, který by měl pomáhat tvému názoru - protože je to spíš mínusem.
 

DeletedUser

Guest
Proč by to měla být hloupost ??? Já beru support neustále jako takovou "pořádkovou policii"... A jako kdo náleží přímo pod fi Inno, budiž s nimi i nakládáno ! Tudíž: mají-li mít zde nějakou autoritu, tak ji nezpochybňuji, ale uznávám !

Toto je zavedeno snad na každém foru, které jsem doposavad navštívila ( a to včetně těch soukromých), tak nechápu, co se ti na tomto strukturálním rozdělení všech účastníků Fora nelíbí ! ;)

Tak je a tak tomu prostě bude ! ;)
Jestli chceš srovnávat postavení členů Grep Teamu s "obyčejnými" uživateli, tak jsi tedy zcela na omylu....

Nebo jsem z tvojí citace pravidel pochopila, že chceš, aby urážky vůči příslušníkům Grep Teamu byly trestány stejně, jako urážky "ostatním" uživatelům, tudíž skoro vůbec ???? Hehe.....he...
Žuuuch.... hehe...

No můj argument je takový, že nemáš nikoho,..... zdůrazňuji nikoho urážet, pokud jsi solidní a slušný člověk na úrovni.... Bo to zkrátka nepotřebuješ....
Jestli chceš zkoušet co vydržej ostatní přihlášení účastníci - tak ... je ti přáno.. Ale vždy se někde najde tlačítko "nahlásit" ....

Jestli budeš ale pokoušet trpělivost členů Grep Teamu, no tak musíš pochopit, že dostaneš (pouze přirovnání:) trest vhodný pro věznici s ostrahou ( místo věznice s dozorem), nebo přímo vyloučení ze hry či fora.....

Nesrovnávám fyzické a slovní napadení........ Tady je jen jedno napadení - to písemné.... tudíž velmi osobní a veškeré urážky, podněty či konflikty s moderátory či členy supportu mohou vést k tvým trvalým následkům..... (vím, o čem mluvím, hehe)

Věř mi, že tento dodatek k pravidlům, je zakomponován do všech pravidel, co jsem dosud četla, tak se nejni čemu divit...
Respektuj a měj hojnost všechno - stav se na zadní - očekávej následky, hehe.
 

DeletedUser

Guest
El Horron věř že urážky budou trestány vždy.
Není účelem pravidel Vás šikanovat. Kolik už tady kdo viděl zabanovaných hráčů?:)
Pravidly jasně vymezujeme mantinely ve kterých je třeba se držet. Nikde není napsáno že když označíš někoho s Greptýmu za (pííísk) tak budeš trvale zabanován:) Je to prostě daná hranice kterou můžeme ale nemusíme použít. Nejsme tu proto abychom Vás banovali. Jsme tu proto aby to fórum k něčemu vypadalo.. a věz že dost z Vás nám to, byť většinou z nedbalosti, nijak neusnadňuje. Pro ty kdo to budou kazit zcela úmyslně je nachystána řada trestů až po trest nejvyšší.
A malá žádost.. Tohle vlákno je otevřené aby jste mohli navrhovat změny a úpravy pravidel. Pokud chcete debatovat o těch stávajících bez toho že by byla navržena změna nebo úprava tak se prosím přesuňte do hostince:)

SINE METU díky za výklad pravidel:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Proč by to měla být hloupost ??? Já beru support neustále jako takovou "pořádkovou policii"... A jako kdo náleží přímo pod fi Inno, budiž s nimi i nakládáno ! Tudíž: mají-li mít zde nějakou autoritu, tak ji nezpochybňuji, ale uznávám !

Toto je zavedeno snad na každém foru, které jsem doposavad navštívila ( a to včetně těch soukromých), tak nechápu, co se ti na tomto strukturálním rozdělení všech účastníků Fora nelíbí ! ;)

Tak je a tak tomu prostě bude ! ;)
Jestli chceš srovnávat postavení členů Grep Teamu s "obyčejnými" uživateli, tak jsi tedy zcela na omylu....

Nebo jsem z tvojí citace pravidel pochopila, že chceš, aby urážky vůči příslušníkům Grep Teamu byly trestány stejně, jako urážky "ostatním" uživatelům, tudíž skoro vůbec ???? Hehe.....he...
Žuuuch.... hehe...

No můj argument je takový, že nemáš nikoho,..... zdůrazňuji nikoho urážet, pokud jsi solidní a slušný člověk na úrovni.... Bo to zkrátka nepotřebuješ....
Jestli chceš zkoušet co vydržej ostatní přihlášení účastníci - tak ... je ti přáno.. Ale vždy se někde najde tlačítko "nahlásit" ....

Jestli budeš ale pokoušet trpělivost členů Grep Teamu, no tak musíš pochopit, že dostaneš (pouze přirovnání:) trest vhodný pro věznici s ostrahou ( místo věznice s dozorem), nebo přímo vyloučení ze hry či fora.....

Nesrovnávám fyzické a slovní napadení........ Tady je jen jedno napadení - to písemné.... tudíž velmi osobní a veškeré urážky, podněty či konflikty s moderátory či členy supportu mohou vést k tvým trvalým následkům..... (vím, o čem mluvím, hehe)

Věř mi, že tento dodatek k pravidlům, je zakomponován do všech pravidel, co jsem dosud četla, tak se nejni čemu divit...
Respektuj a měj hojnost všechno - stav se na zadní - očekávej následky, hehe.

Autoritu mít mohou, ale ta je projevována v tom, že spravují fórum a hru (spíše trestají provinilce), ale ne v tom, aby se cokoliv, co by bylo mířeno na ně, trestalo více.

Neříkám, že to není zavedeno všude - ale to opravdu není arguemtn pro to, že to je správně.

Řekni mi jediný důvod, proč jsem na omylu, když nás srovnávám s Teamem? Jediný racionální důvod. Tvůj smích nechápu - znovu žádám jediný důvod, proč by tomu tak být nemělo. Vždyť v čem je Team jiný, nadřazenější, že se ohledně napadení musí dávat i jiné tresty?

A k dalším dvěma odstavcům se znovu ptám - proč, proboha, by měly být dva druhy trestů? Pro prohřešek proti Teamu a proti nám?

A to, že to je všude, ještě neznamená, že to má být i tady - to se snad ta pravidla kopírují? Je někde napsáno, že na každém herním fóru mají být stejná pravidla?

El Horron věř že urážky budou trestány vždy.
Není účelem pravidel Vás šikanovat. Kolik už tady kdo viděl zabanovaných hráčů?:)
Pravidly jasně vymezujeme mantinely ve kterých je třeba se držet. Nikde není napsáno že když označíš někoho s Greptýmu za (pííísk) tak budeš trvale zabanován:) Je to prostě daná hranice kterou můžeme ale nemusíme použít. Nejsme tu proto abychom Vás banovali. Jsme tu proto aby to fórum k něčemu vypadalo.. a věz že dost z Vás nám to, byť většinou z nedbalosti, nijak neusnadňuje. Pro ty kdo to budou kazit zcela úmyslně je nachystána řada trestů až po trest nejvyšší.
A malá žádost.. Tohle vlákno je otevřené aby jste mohli navrhovat změny a úpravy pravidel. Pokud chcete debatovat o těch stávajících bez toho že by byla navržena změna nebo úprava tak se prosím přesuňte do hostince:)

Samozřejmě, jenže očividně je ta hranice za urážku Teamu vyšší, než za urážku uživatele - jinak není důvod to rozdělit do dvou bodů.
 

DeletedUser

Guest
El Horron: Nezlob se na mě, ale špatně jsi výklad pravidel pochopil. Za jakékoliv urážky můžeš dostat trest, který bude adekvátní k vážnosti tvého provinění.

Budeš-li jiného hráče veřejně na foru posílat do pr... a budeš mu nadávat, že je ten největší ču... a ko... budeš z fóra také vyloučen, tím si můžeš být jistý :)

A je uplně jedno, zda tyto zprávy půjdou na adresu hráče či na adresu člena Grepolis Teamu.
 

DeletedUser

Guest
El Horron: Nezlob se na mě, ale špatně jsi výklad pravidel pochopil. Za jakékoliv urážky můžeš dostat trest, který bude adekvátní k vážnosti tvého provinění.

Budeš-li jiného hráče veřejně na foru posílat do pr... a budeš mu nadávat, že je ten největší ču... a ko... budeš z fóra také vyloučen, tím si můžeš být jistý :)

A je uplně jedno, zda tyto zprávy půjdou na adresu hráče či na adresu člena Grepolis Teamu.

Sultánek mi to smazal ale stejně se vyjádřím..

Já to chápu, že je to takhle, jen nechápu to rozdělenído dvou bodů - vyvolává to pocit, že se považujete za osoby, jejichž urážka je prohřešek vyšší, než urážka hráče.

Tudíž to je i ten můj návrh na úpravu, aby si někdo nestěžoval, že tu jen kecám - spojit ty dva výše citované body.

No tvoje poznámka byla upravena kolegou ja ji vracím zpět.
Je zázrak že jsi se vyjádřil tak jak máš ve čtvrtém příspěvku, ovšem pravidla stále nechápeš.
S.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuji za tvůj názor, ale ponechám to ve dvou stávajícíh bodech.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, ach jo , lol,
Tak toto je výběr příkladů spamu v pravidlech fora.
Ano tomu bych rozuměl ale v další řádce je napsáno:
O tom co je spam rozhoduje moderátor.
A co je tedy spam mám snad při každém příspěvku se napřed zeptat moderátora zda tento nebude považovat za spam?
Chápu že není možné vypsat všechny možné případy a příklady co je spam ale přece jen by se tvůrci pravidel fora měli trochu vice pozastavit a rozšířit alespoň obecně tento význam. V opačném případě se uživatelé mohou spamu dopustit aniž by si toho byli vědomi.
Toto opatření by bylo užitečné i pro moderátory.
Představte si silniční pravidla s výrazem Nesmíte jezdit rychle a co je rychle bude určovat policista.Nebo musíte sebou vozit potřebnou výbavu a co je potřebné zase určí policista. Jak by se Vám toto pravidlo líbilo?
 

DeletedUser

Guest
Toto je pouze nejmarkantnější ukázka spamu. Není možné uvést všechny příklady, protože ten výčet by mohl být nekonečný. Myslím že každý rozumný uživatel si je vědom toho že spam je zbytečná nic neříkající zpráva, zpráva která je na špatném místě.. a toto je celkem dost určující. Nikdo navíc není trestán za to že spamuje nevědomky. V plné míře využíváme možnost hráče upozornit, napsat mu SZ apod.
V momentě kdy je zjevné že porušení pravidel není věcí nevědomosti, ale úmyslu nebo hrubé nedbalosti se teprve sahá k nějakým formám trestu.
Máš pravdu, můžeme to zpřesit, ale obávám se že to nepomůže.
Kdo spamuje omylem se poučí časem a kdo se poučit nechce tomu nic nepomůže..
 

DeletedUser

Guest
Ano plně s tebou souhlasím přesto si myslím že právě tuto větu o tom co je spam a kterou si nyní napsal tak obecně ale velmi dobře vyjadřuje to co je spam. Myslím že pokud by tato Tvá věta byla vložena do pravidel o spamu není již dále o čem diskutovat a dííky .
Jen ještě malá poznámka i já jsem nepřítel spamu. A myslím že mezi spam by mohlo patřit i použití samotného smajlíka bez textu
 

DeletedUser

Guest
Samotný smailík použít nelze, protože nesplníš minimální délku zprávy.
 

DeletedUser

Guest
Pirko: Tak zapoj ruku k dílu a navrhni konkrétně jak daný bod upravit. Krizovat dokáže každý, ale k tomu tady toto téma není...
 

DeletedUser599

Guest
Můj názor je, že tahle diskuze je celkem zbytečná, neboť většina hráčů nějaká pravidla fóra stejně nečte, natož aby se jimi řídila. Myslím, že nějaká úprava jedné věty nebo odstavce tudíž nic nevyřeší. Tady hráči nečtou ani návod ke hře, natož nějaká pravidla. Myslím, že je to typický rys české povahy, že si každý myslí, že jen on sám ví co je správné a jak se co má dělat a žádné "zákony" ho v tom přece nemůžou omezovat.
 

DeletedUser

Guest
Ti kdo je nečtou a poruší je jsou záhy poučeni. Pro Ty aktivnější a slušnější kteří se namáhají si je přečíst je tady to vlákno. Fórum je pro hráče a proto mají možnost navrhnout úpravu jeho pravidel.
 

DeletedUser

Guest
Je na každém hráči, zda si pravidla fóra přečte. Neznalost neomlouvá a nebereme na ni ohledy...
 

DeletedUser

Guest
Vybráno z příspěvku Sultana č 13
spam je zbytečná nic neříkající zpráva, zpráva která je na špatném místě.

Myslím že tato věta by byla vhodná pro vložení do pravidel
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru