• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Ja ich budem mať tiež 27.Posledný boj mi dopadol dosť zle. Šťastie -29% :D :D. Ostalo tam dokopy asi 20 vojakov :D...Ideš bez zlatenia?
 

DeletedUser

Guest
Som dúfal, že na konci bude Jáson alebo Odysseus ale nič :/. To sa mi oplatí akurát dostať tak po ohnivky a ísť to len opakovať....
 

DeletedUser

Guest
mě se líbí ta arma zdarma ono z odměny mít 122 jezdců je super a trvalé rozšíření, čili lidi navíc též super :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Magnus: Kdyby ta obrana po každém opakování tak nerostla, plně bych s tebou souhlasil... no, takhle to projdu celý a opáčka až potom, času bude určitě dost. :)
 

DeletedUser

Guest
Thassos, viem, že tá arma rastie ;) už som si niektoré zopákol ;). Myslíš, že sa to dá bez zlatenia prejsť?

Salupos: jj tí ľudia a tá arma je najlepšia. Ešte sa mi celkom ľúbi to vylepšenie pre hrdinu na 4 týždne. Je to skvelé hlavne pri novom hrdinovi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Testovali to (hra a tedy i event je na koncepci free-to-play), mělo by se to dát přejít při aktivním hraní (7 - 8 hodin) za 3 - 3,5 týdne.
 

DeletedUser

Guest
Zdar draci,malinko vám odbočím od věčného škorpení o ničem.
Mám dotaz co se týče Thrácké mise,dnes jsme s kolegou zjistili následující:
mám cca 30 000 bodů a třeba odměnu praků jsem dostal za 5 hodin 120. Kolega taky,ale v noci dobyl nové město a přehoupnul se přes 50 000 bodů a už dostává za 5 hodin 40 praků a to samé je i u koní,také má navýšení,takže čím máš celkem víc bodů rostou i odměny??
 

DeletedUser9905

Guest
Nedávno jsem se přehoupl přes 50 000 bodů a z odměn jsem dostal víc (5x40 praků, 9x20 jezdců), než předtím. V dalších světech, kde mám bodů víc, dostávám stále 5x40 a 9x20, proto si myslím, že ta hranice, od které je možno dostat nejvyšší odměny, je opravdu 50 000.
 

DeletedUser10231

Guest
Tak po té co jsem byl chvíli na Sigmě mi teď dostatek času dovolil mrknout i na Tau :) jsem nadšený z rychlosti i probíhajcí akce, také jsem velmi rád že mám čas takže doufám že vás pěkně pozlobím :)
Je hrozná nuda čekat než se postaví důležité věci tak jsem pročítal fórum a já mám velmi rád aktivní fóra ale když je 54 stran popsaných a k tématu je necelých 5% tak je asi někde chyba ;)
 

DeletedUser

Guest
byla bych ráda kdyby se už vynechalo téma piškot, což pak na tau se nic jiného neděje ?
A debata ve smyslu, že moderátor moderuje svět .
když se tu mažou příspěvky na tohle téma tak asi ne jen ráda ale bude to tak tak pak nezkoušej tvrdit že nic neovlivňuješ jinak přeju pěkné tlachaní opět jsem utvrzen v názoru že lepší sem nic nepsat neb se člověk jen naštve že nemůže říct pravdu a čekat že ji někdo ustojí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10685

Guest
Nedávno jsem se přehoupl přes 50 000 bodů a z odměn jsem dostal víc (5x40 praků, 9x20 jezdců), než předtím. V dalších světech, kde mám bodů víc, dostávám stále 5x40 a 9x20, proto si myslím, že ta hranice, od které je možno dostat nejvyšší odměny, je opravdu 50 000.
Jo, vypadá to tak.
 

DeletedUser

Guest
když se tu mažou příspěvky na tohle téma tak asi ne jen ráda ale bude to tak tak pak nezkoušej tvrdit že nic neovlivňuješ jinak přeju pěkné tlachaní opět jsem utvrzen v názoru že lepší sem nic nepsat neb se člověk jen naštve že nemůže říct pravdu a čekat že ji někdo ustojí

Nečekej že by zde mohla projít pravda
 

DeletedUser

Guest
Nepatří to sem. A navíc jak jsem již dříve avizoval...

Tau se to netýká a čisté útoky na kohokoli, natožpak z Grepolis týmu, tolerovat nebudu. A o nic víc, než provokace vůči nám, nejde.


aha takže debata o hráči jež vedl alianci a odešel jinam je zakázaná tím že nějaký modertor jež na dotyčném servru hraje navrhne že by "rad" zajimavý jak tím asi na chudáčka slapulosku útočím jen by mě zajímalo jak chory mozek musím mít abych na tohle přišel? 1)demence
2)debilita
3)nebo nacismus ?

sory za názory :( zbytečné si myslet že tu bude cokoliv košer a jestly ty slova bereš jako uražlivá tak si nejdřív zkuste zamést před prahem že nic moderatoři neovlivňují nijak sem neutočil na saluposku jen jsem sdělil názor a salupos ho jen prostě vymazala nebo držela jazyk za zuby než by se k tomu projevila naopak další mod se k tomu všeobecně vyjadří což mě jen utvrdí že svědomí asi nemáte vůbec čisté tak sory policejní stát sme tu měly jen za nácku a komoušu tak si to slovo mužeš vyměnit za komunista ...
 

DeletedUser

Guest
můžu vědět co jsem zakázala ? jen jsem řekla, že nemusíme pořád řešit piškotka, pokud myslíš tohle . Navíc debatu piškotek jsem otevřela já.
 

Thasoss

Grepolis tým
To, co jsem psal, se netýkalo přestupu zakladatele nějaké aliance, to vůbec neřeším. Je to normální rozebírání dění na Tau. Nelíbí se mi ten soustavný spam od CKAPNN, kterým nejenže zahlcuje toto téma něčím, co tu nikdo moc nevítá (ani z řad hráčů, několikrát jsem si vyslechl, proč to tu vůbec nechávám), ale ještě tím i provokuje. Kritika vede kupředu, spolu s náměty, ale tohle, co tu dotyčný předvedl, byla čistá provokace obohacená o osočování nepodloženými informacemi.
jen jsem sdělil názor a salupos ho jen prostě vymazala nebo držela jazyk za zuby
Nepředpokládám, že si všechny své příspěvky screenuješ, ale přesto, máš-li na paměti aspoň čas +-, můžeme to spolu probrat přes soukromku, nevidím problém. Ale tuto diskusi tím nechci už víc zaplňovat.
 

DeletedUser

Guest
no budeš se divit ale asi začnu :D protože jinak se ničeho nedoberem ....čas někdy předevčírem večer

můžu vědět co jsem zakázala ? jen jsem řekla, že nemusíme pořád řešit piškotka, pokud myslíš tohle . Navíc debatu piškotek jsem otevřela já.

otevřela a asi rozhodla ji utnout neb přesně na to jsem reagoval a příspěvek my kupodivu i jako ten další zmizel
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru