• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Efez

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser8979

Guest
Ne,předal jsem ho nakonec Drakům,alespoň to bude zajímavější,nebavilo mě to tam zbytečně držet .
 

Thasoss

Grepolis tým
Svět být prozatím otevřen nemůže! Není to o tom, že by ho neměl kdo otevřít.

Juraj: Svět bez ochrany? No, zajímavé by to bylo, ale jestli přínosné? Pro ne tak aktivní a tolik neplatící hráče ani ne. :)
Piwus: Neříkej dvakrát! :D Vypnout lze kteréhokoli boha.
 

Thasoss

Grepolis tým
Koukám, že jste usilovně mačkali F5. :D

Kdyby se objevila nějaká chyba, tak ohlásit! ;) Testy jsme samozřejmě dělali, vše bez problémů, nicméně pokud by přeci jen něco...
 

DeletedUser7082

Guest
Moc mi to jako rychlost 5 nepříjde, stavba trvá docela dlouho ?
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Pro budovy, které jsou zapojeny do těch prvních tutoriálových úkolů, jsou jednotné doby stavby. Jednotné pro všechny rychlosti světa. Nicméně pak to klidně přeskočí tím způsobem, že úroveň x stavíš 6 minut (protože to je tak pevně nastaveno), ale následující úroveň pouze 4 minuty, protože ta už se odvíjí podle rychlosti světa.

Lubosk: Nejdu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ty začátky jsou stejně krásné. Všichni se předhání, všechno je o rychlosti rukou, myši a odezvy připojení... paráda.
 

DeletedUser7082

Guest
Thassi jsi si jist ? Protože nerad bych kupoval ten balíček za 500 na pomalém serveru :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsem si jist. Podívej se na wiki, na různé hodnoty pro rychlost 1, vynásob 5 a podívej se na stav ve hře. Třeba u zemědělských vesnic. Těch 50 sedí (od každé suroviny z jedné vesnice na úrov. 1). Nastavení jsem já osobně kontroloval 3x, kontrolovala ho i nadřízená, kontrolovala ho i nadřízená mé nadřízené.
 

DeletedUser8979

Guest
Chybička v překladu ?
smiley_emoticons_nicken.gif


bug.png


A co víc Thasi,když kliknu na ikonku úkolu,tak mi vyjedou obě dvě volby ,i když jsem si již zvolil.

bug2.png


//Sloučen doublepost. Thass
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím,

nedochází k této chybě u Vás? Nevidíme, že by se něco takového u Vás na našich zařízeních dělo, ba co víc, string Caption v textech nemůžeme najít. Co se stane, když kliknete i na druhou možnost? Akceptuje se a zařadí na seznam ostrovních úkolů?

Theron
 

DeletedUser8979

Guest
Že by se mi sekal prohlížeč?Ale to zase nevysvětluje kde se tam vzalo to "Caption" ?Používám DIO-Tools a GRCR Tools,koukám na jiné světy,tam nikde problém není.

Tak to netuším.

Jinak druhá volba úkolu nereaguje,nic to neudělá.
 

DeletedUser

Guest
Zkuste deaktivovat uživatelské skripty, obnovit stránku a případně smazat mezipaměť prohlížeče. Prošli jsme namátkou pár hráčů, včetně Vás a takové chování jsme u jejich ostrovního úkolů opravdu nenašli/neviděli. Dále ani nic nenasvědčuje tomu, že by text Caption pocházel ze hry. Pomineme-li fakt, že sám od sebe se nemá jak do hry dostat, neboť aktualizace textů a jejich úprav dnes neprobíhala.

Pokud byste chtěl vidět screenshot stavu Vašeho účtu z Vašeho pohledu, ale z našeho zařízení, tak napište na support, přes fórum hry ho ale poskytovat nebudeme.
 

DeletedUser8979

Guest
Zdá se,že chyba je tedy u mne,nebylo by to poprvé.

Tak tedy pardon,nevím co přesně to způsobilo,ale někde vznikla chyba..I když to čistím,jak CCleanerem,tak antivirové kontroly a dalších 1000 věcí..Tak mi ten Chrome leze už na nervy...A to ani nemluvím o tom,že mi čistě dvě záložky Grepu dokáži vytížit až 80% RAM z 8 GB,po restartování Chromu to skoči na klasických 35%.

No co,díky :)
 

DeletedUser

Guest
V případě potřeby se ozvat na support. Osobně na fórum chodím z většiny pouze na zavolání. Bavte se!
 
Nahoru