• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Žádné úkoly?

DeletedUser

Guest
Zdravím, hraji na světě Delfy a stala se mi taková věc.
Začal jsem hrát včera 24.8. První den jelo všechno bez problémů, akorát po zkušenostech z minulého světa se mi zdálo, že mi od úkolu cca, kdy se vylepšuje na úroveň 2 Andromeda nepřibývají nové úkoly. Neřešil jsem to a hrál jsem dál, dělal jsem to co jsem měl udělat, ale najednou už mi zbývaly poslední 2 úkoly. Říkal jsem si, že toto je vážně divné. Jeden z nich byl vystavět akademii na úroveň 10 a druhý vydrancovat 10.000 surovin z cizích měst. Postavil jsem akademii tedy na úroveň 10. Nic? Žádný nový úkol. Rozhodl jsem se splnit i ten poslední úkol a když jsem přijmul odměnu, kolonka s úkoly, která bývá v levém horním rohu zmizela.
Nějaký bug? Je samozřejmě hloupost, abych s 1350 body mohl mít splněné všechny úkoly.

Pokusím se přidat screen, kde je vidět, že mám pouze 1350 bodů a nemám na výběr žádné úkoly. Rady?
 

Přílohy

  • grep.jpg
    grep.jpg
    39,7 KB · Zobrazení: 9

DeletedUser

Guest
Povedlo se mi to vyřešit. Stačilo se přihlásit z mobilu a pak se přihlásit z počítače, teď už tam ty úkoly znovu mám.
 

DeletedUser

Guest
Když už jsme u těch úkolů, měl bych ještě něco. Tentokrát se nejdedná o bug, ale neporozumněl jsem jednomu úkolu.

Rychlejší výstavba města

Od určité úrovně trvá rozšíření budovy velmi dlouho. Za nějaké to zlato si ovšem můžete najmout další dělníky a zkrátit tak dobu výstavby na polovinu. Myslím, že budu schopen přesvědčit několik dělníků, aby pro vás tentokrát pracovali zdarma.

Klasicky když kliknu u úkolu na ,,pokračovat" nasměruje mě to, abych přepl vesnici do stavebního režimu a pak mi šipka ukazuje na vylepšení úrovně senátu, kliknu na zvýšení úrovně senátu a šipka mi pořád ukazuje na zvýšení úrovně senátu o další úroveň, mám tedy ve stavebním slotu 2× výstavbu senátu, ale šipka pořád ukazuje na rozšíření o další úroveň. Když najedu na stavební slot, zkrácení stojí zlaté.
 

DeletedUser12720

Guest
Když už jsme u těch úkolů, měl bych ještě něco. Tentokrát se nejdedná o bug, ale neporozumněl jsem jednomu úkolu.

Rychlejší výstavba města

Od určité úrovně trvá rozšíření budovy velmi dlouho. Za nějaké to zlato si ovšem můžete najmout další dělníky a zkrátit tak dobu výstavby na polovinu. Myslím, že budu schopen přesvědčit několik dělníků, aby pro vás tentokrát pracovali zdarma.

Klasicky když kliknu u úkolu na ,,pokračovat" nasměruje mě to, abych přepl vesnici do stavebního režimu a pak mi šipka ukazuje na vylepšení úrovně senátu, kliknu na zvýšení úrovně senátu a šipka mi pořád ukazuje na zvýšení úrovně senátu o další úroveň, mám tedy ve stavebním slotu 2× výstavbu senátu, ale šipka pořád ukazuje na rozšíření o další úroveň. Když najedu na stavební slot, zkrácení stojí zlaté.
Také se mi to stalo ve světě knósos.
U mě stačilo vypnout průvodce. Úkoly naštěstí nezmizely.
 
Nahoru