• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Percy Jackson: Zloděj blesku

DeletedUser

Guest
Ehm, ehm ... Ja bych se radsi ani nevyjadroval, protoze tak uzasnou slataninu svet jeste nevidel, tedy vyjma CotT :hmm
 

DeletedUser

Guest
Slátaninu? :D to vůbec nebyla slátanina, bylo to geniálně udělaný, satiricko/parodující prvky jako vstup do podsvětí v Hollywoodu, nebo I-phone místo štítu při boji s medůzou, to jsou prostě skvělý vtipy, a navíc, mělo to logiku. Polobozi v původních pověstech taky existovali, a to že by byli i dneska mi připadá jednoduše nevyhnutelný, to že tam spolu nemluví používajíc archaismy a podobně zkrátka jen vyjadřuje to, že je 21. století a jsou to normální lidi, až na to že jsou polobozi :) nechápu proč by to měla být slátanina.
 

DeletedUser231

Guest
Ale těším se i na ty Titány...:grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jelikož se tu upravovaly příspěvky, trochu jsem ztratil nit, nicméně pokud byla řeč o mě, tak jsem to myslel naprosto vážně, ten film se mi líbil.

A mimochodem, je to Zloděj blesku :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mno, jenom to poukazuje na to, ze si obyvatele USA mysli, ze jejich zasvinena, pokradena zeme je centrem celeho sveta :) To reaguju na ten predchozi prispevek Ainess ;)
 

DeletedUser

Guest
No, samozřejmě se to i tak dá brát, ale pokud se nenecháš zmítat nenávistí k Američanům, nevidím důvod proč bys to nemohl chápat prostě jako dobrej vtip :) Já mám k Americe docela dost výhrad taktéž, ale nevidím důvod, proč na nich neustále vidět jen to nejhorší, a i to nejlepší si co nejhůř vykládat ;) To pak ale není příliš objektivní posouzení když se necháš ovlivnit názorem na Američany.
 

DeletedUser

Guest
Ja Amiky nemusim, to je fakt, ovsem nesnasim, kdyz nekdo dokaze takhle zmrvit neco, co je pro me modla :) Mimochodem, uz jsme OT, takze psst.
 

DeletedUser

Guest
Tohle není OT, to je zcela k tématu :) ale nechápu přesně co myslíš zmrvením a modlou.
 

DeletedUser

Guest
Mrveni = totalne neco znicit, zdemolovat, znesvetit ci poskvrnit ;)
Modla = neco, k cemu vzhlizis. Jen jedinej clovek (nevim, zdali je primo clovek), zna duvod proc je to moje modla :)
 

DeletedUser

Guest
Mno já chápu co znamenají ty pojmy, ale nevysvětlil jsi co tím myslíš :D To je předpokládám knížka, ta tvoje modla co ti zmrvili nebo jak přesně jsi to myslel?
 

DeletedUser

Guest
Ne. Proste pokazili co se dalo :) Nejsou vsichni jen katolici, hinduisti a muslimove ;) Jde spis o to, ze sahli na neco, na cem mi hodne zalezi.
Plus, ten film je podle knizky. Knizek je, jestli si dobre pamatuju, sest.
 

DeletedUser

Guest
Ehm, ehm ... Ja bych se radsi ani nevyjadroval, protoze tak uzasnou slataninu svet jeste nevidel, tedy vyjma CotT :hmm
jaký film se skrývá za zkratkou CotT???

Precyho jsem ještě neviděl, viděl jsem jen ukázky, ty vypadaly hezky, ale na hodnocení to nestačí... Režíruje to tuším režisér (mimo jiné) prvních dvou Potteru (Chris Columbus)

jinak k vašemu lehce OT rozhovoru o američanech. Nejde tvrdit, že každý film natočený v Americe je špatný, stejně tak nejde tvrdit, že každá pizza vyrobená v Itálii je dobrá. Není možné věci takhle zjednodušovat a paušalizovat. Ne všichni amíci jsou "zlé vykořisťovatelské bestie".

PS: knih má být myslím 7, a zloděj blesků je adaptací první z nich
 

DeletedUser

Guest
jaký film se skrývá za zkratkou CotT???

Precyho jsem ještě neviděl, viděl jsem jen ukázky, ty vypadaly hezky, ale na hodnocení to nestačí... Režíruje to tuším režisér (mimo jiné) prvních dvou Potteru (Chris Columbus)

jinak k vašemu lehce OT rozhovoru o američanech. Nejde tvrdit, že každý film natočený v Americe je špatný, stejně tak nejde tvrdit, že každá pizza vyrobená v Itálii je dobrá. Není možné věci takhle zjednodušovat a paušalizovat. Ne všichni amíci jsou "zlé vykořisťovatelské bestie".

PS: knih má být myslím 7, a zloděj blesků je adaptací první z nich

Zkratka znamena Clash of the Titans.

Nikdy bych si nedovolil tvrdit, ze americke filmy jsou spatne. Ovsem existuje jeden zanr, na ktery by Americani nemeli vubec sahat. Historie. Nechci poukazovat na urcite filmy, ale jejich tvorba, co se tyka historickych filmu a historie obecne, do te doby, nez Indianum ukradli zemi, je priserna, ale je to jen muj nazor a byl bych nerad, kdyby si nekdo myslel, ze mu/ji jej vnucuji.
 

DeletedUser

Guest
Tak podle mne jsou americké filmy jedny z nejkoukatelnějších a takovéhle parodie neuškodí...oproti třeba těch německých sr*ček :) ...ale jasně, že né všechno je dobré...
 

DeletedUser

Guest
Tento film sem neviděl ale vypada to dobre, stahnu si to do compu az to bude i s dabingem (zatim to nemozu najit :()
 
Nahoru