• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Percy Jackson: Zloděj blesku

DeletedUser

Guest
Dyž tu nedává žádné odkazy na download nebo snad jo? Nechápu tě :D ...a stejně je warez super, nač kupovat, když si to můžu v pohodě za nic stáhnout...a ty dojemné řečičky o podpoře autora díla mne neberou :)
 

DeletedUser

Guest
Ale měly by Tě brát:) kdopak asi bude natáčet ty filmy, když je nikdo nezaplatí protože si to všici stáhnou hm?:)
Ale dostáváme se trošičku offtopic:)
Nu a zloděj blesků?? další věc na kterou se asi nepodívám:D nějak mě to nezaujalo...
 

DeletedUser

Guest
No právě, furt je lidi kupujou :) ...takže je to v klidu...ale už jsem fakt OT, tak v tomhle toppicu asi končím
 

DeletedUser

Guest
Zkratka znamena Clash of the Titans.

Nikdy bych si nedovolil tvrdit, ze americke filmy jsou spatne. Ovsem existuje jeden zanr, na ktery by Americani nemeli vubec sahat. Historie. Nechci poukazovat na urcite filmy, ale jejich tvorba, co se tyka historickych filmu a historie obecne, do te doby, nez Indianum ukradli zemi, je priserna, ale je to jen muj nazor a byl bych nerad, kdyby si nekdo myslel, ze mu/ji jej vnucuji.

z nového Souboje titánů jsem viděl též jen trailery, které se mi hlavně díky hudbě (The Bird and The Worm) a podobnosti s 300 zalíbily...

Z historickými americkými (ale nejen americkými) filmy je problém... Historii jsou spíše ne-věrné, než věrné. Nejednou jsem si dal práci, že jsem se po zhlédnutí filmu pustil do studia skutečné historie (tím nemyslím "jen" wikipedii) s hrůzou jsem zjistil jaký je rádoby historický film vlastně paskvil...
Uvedu příklad na mém stále ještě oblíbeném filmu Statečné srdce - William Wallace, který nosil kilt (skotská sukně - objevil se u horalů až v 16. stol. a ne ve 13/14. stol., kdy žil Wallace). Wallace též nebyl téměř nevolník, jak nám ho líčí film, ale nižší šlechtic (gentry, něco jako rytíř). Třešnička na závěr - milostný vztah Wallace s anglickou královnou Isabelou francouzskou, dokonce spekulace, že s ní měl dítě !!! K tomu jen životní data Wallace (1272 - 1305) Isabela (1295 - 1358), 1305 je Wallace popraven, Isabele je v té době 10 (!!!) let a není známo, že by překročila hranice Francie, apropó i kdyby ano, tak Wallace je pedofil a desetileté dítě těžko může otěhotnět...
Je toho mnohem více, ale to bych tady vypisoval dlouho a už teď je to docela dost OT, tak nevím, jak dolouho to tady vydrží...:D
 

DeletedUser

Guest
moc jednoduchej a ohranej děj pro kina aTV
v knizni podobe je to o 100% lepsi
 

DeletedUser231

Guest
Kniha je vždycky lepší, vždyť (tundlenc) jsem četl Jurský park a kouknu na film a o hodně jiný děj, postavy atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Halalí, máš pravdu že Amíci mají tendence z každýho filmu vyrobit šílenou hovadinu plnou explozí, což je kulervoucí hlavně u historických filmů, ale nemůžeš tvrdit o Zloději blesku nebo o CotT že to jsou historický filmy :) Zloděj blesku je fantasy cáknutá mytologií a satirou, zatímco CotT je mytologie v novým zpracování cáknutá fantasy .) a jinak CotT podle mě docela podělali, neměli se za každou cenu snažit změnit zápletku, to u tisíce let starý legendy skutečně není úplně nejlepší nápad.
 

DeletedUser

Guest
Halalí, máš pravdu že Amíci mají tendence z každýho filmu vyrobit šílenou hovadinu plnou explozí, což je kulervoucí hlavně u historických filmů, ale nemůžeš tvrdit o Zloději blesku nebo o CotT že to jsou historický filmy :) Zloděj blesku je fantasy cáknutá mytologií a satirou, zatímco CotT je mytologie v novým zpracování cáknutá fantasy .) a jinak CotT podle mě docela podělali, neměli se za každou cenu snažit změnit zápletku, to u tisíce let starý legendy skutečně není úplně nejlepší nápad.

Já vcelku nemám nic proti hollywoodským historickým filmům, i když většinou nejsou historii příliš věrné, jsou to filmy a ne dokumenty, některý jsou opravdu hodně povedené (namátkou: Statečné srdce, Gladiátor, Alexandr Veliký). Jen mě děsně roztčilují lidi, kteří tvrdí, že Commoduse zabil gladiátor v koloseu (příklad), protože to bylo ve filmu, to že realita byla úplně jiná si kolikrát nedají vysvětlit...

K věci - Zloděje blesku jsem ještě neviděl, takže nevím, CotT 2010 také ne, takže nemůžu posoudit, ale je pravda, že historický filmy to rozhodně nejsou:)
 

DeletedUser

Guest
Tak konečně jsem to už taky viděl... No docela fajn Chris Columbus režíruje v podstatě stejně jako u Pottera, Precy ostatně Pottera připomíná ve více věcech, ale je humornější, (minispoiler) učitelka jako fúrie (lehce dvojsmyslné:D), pero měnící se v meč, uklízeči ze kterých se zmorfuje hydra a Persefona toužící jen po "tom" (odkohokoliv, jen ne od svého mažela Háda;)) (konec minispoileru) jsou vážně perličky, které snad ani nemůžou nepobavit. Eduard Petiška se svými Starými řeckými bájemy a pověstmi by asi nesouhlasil, ale mě se to docela líbilo. (50%)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zkusil jsem se na ten film i přes mnohá varování podívat a to jsem neměl dělat.
Takovou slátaninu bez jakéhokoliv LOGICKÉHO děje jsem dlouho neviděl. Hlavní hrdina se chová jak po lobotomii, kolem něj se z ničeho nic objevují bájné stvůry a že by nějak moc toužil po vysvětlení, to tedy ne, umře mu matka, tak to přejde s poplácáním po rameni typu "zas tak moc se neděje, to se stává skoro denně", použití iphonu jako zrdcadla už raději vůbec nekomentuji a celý děj, hlavně jeho podání je neuvěřitelně o ničem.
Jednoznačně velké mínus.
 

DeletedUser

Guest
Film byl absolutně bez logiky a smyslu, ale stran efektů a toho ostatního se mi to líbilo. Ale je pravda, že je více odpůrců než sympatizantů :)
 

DeletedUser

Guest
No co si tu budem povídat, každý z nás viděl lepší film něž toto
 

DeletedUser

Guest
ten film byl užasnej a jak byl udělanej bylo to moc dobry ale knizka byla taky docela dobra a mozna že i o hodně lepši než film ale ten taky nebyl k zahozeni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5504

Guest
Percyho a blesk jsem četl knihu:(. Knížka byla nudná ale ten film byl boží:cool:
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k výbronému prodeji filmu vznikne dvojka. Na motivy dílu Percy Jackson: Moře nestvůr. Takže se dá očekváat, ž film se bude jmenovat stejně.

Mno, já doufám, že to udělaj trošičku dospělejší.
 

DeletedUser

Guest
Doufat muzes, ale ja o tom vazne pochybuju. Kdykoliv americani delaji jiny nez akcni film, tak to zpatne skonci ... vetsinou se na to kolikrat neda ani koukat.
 
Nahoru