• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Nicaea

Je pekne ze to rikas a presne vis o cem mluvis. Tak jak presne vis co ja delal ci nedelal. Nech si sve vyplody a lzi pro nekoho dalsiho a az me na konci uvidis vyhrat tak pis sva moudra do te doby si me neber do pusy. Preju ti peknej den.
 
no čekal jsem, kdo první předvede svůj chorý mozek a ejhle, dočkal jsem se.

nejlepší je, že počkej si si všechno zavinilo svým chováním a hrou, ale chápu, že je těžký si to přiznat. navíc jak psal Clup, vůbec nevíš která bije a hned tu něco plácáš. kdyby jste to nehráli jak poserové a nezačali jste to hrát jak jste začali, když vám začalo téci do bot, hra by pokračovala úplně jinak. jenže ono je lehčí házet špínu na ostatní a nepodívat se na sebe. jediný co vím, nezačalo o to jít vyhrát, ale nenechat vyhrát vás a kdyby jste byli co k čemu, tak by počkej si zabojovalo a nenechalo nám to zadara, jenže ono už nebylo kde brát, když jste všechny podrazili co ? ale nevím proč když my jsme dokázali stáhnout 100 měst, by jste to neměli dokázat vy, ale vlastně vím, to by tam museli být hráči a né uplakánci ....

nazdar bazar
 
Vedli jste o 3 města a boj byl vyrovnaný.Jenže v tu chvíli jste si k sobě přibrali Poláky a rázem to bylo o 160 měst a další u nich byly v rezervě.Zpočátku jste tu tláchali,že s Poláky nemáte a nechcete mít nic společného a v závěru jste díky nim v podstatě vyhráli.Podraz?? Asi ne že?K tomu jste vyhodili své od začátku hrající lidi.Podraz na ně? Asi taky ne.No nevadí,svět je u konce a aspoň je poznat povaha a s kým kdo nebude už nikdy v jedné alianci.Gratuluji k jasné výhře s pozdravem Lump 1
 
Vedli jste o 3 města a boj byl vyrovnaný.Jenže v tu chvíli jste si k sobě přibrali Poláky a rázem to bylo o 160 měst a další u nich byly v rezervě.Zpočátku jste tu tláchali,že s Poláky nemáte a nechcete mít nic společného a v závěru jste díky nim v podstatě vyhráli.Podraz?? Asi ne že?K tomu jste vyhodili své od začátku hrající lidi.Podraz na ně? Asi taky ne.No nevadí,svět je u konce a aspoň je poznat povaha a s kým kdo nebude už nikdy v jedné alianci.Gratuluji k jasné výhře s pozdravem Lump 1

no mluvit o podrazu, když jste podrazili 5 nebo kolik aliancí není asi u vás na správném místě, navíc u nás odešli lidi co byli dlouhodobě na dovolený a dobrovolníci, nikoho jsme nevyhazovali .... a když mi jsme mohli stáhnout přes 100 měst, proč by jste to neměli stáhnout vy ? prostě jste jak zbabělci jen utekli a radši to házíte na nás. navíc sami jste měli v plánu nabrat ludvíka, když by vám teklo do bot, jenže ono to nějak nevyšlo a to je ten celý problém.
 
Každý víme své a já tě nechám u toho co si myslíš.Teď už je mi to jedno a je mi to fuk,Jsem rád,že tento svět mnohé ukázal a vypovídá o mentalitě lidí jak ve hře,tak předpokládám i v reálném životě.
 
Každý víme své a já tě nechám u toho co si myslíš.Teď už je mi to jedno a je mi to fuk,Jsem rád,že tento svět mnohé ukázal a vypovídá o mentalitě lidí jak ve hře,tak předpokládám i v reálném životě.
jj, předvedli jste se dokonale, radši hodit flintu do žita a s blátem na hřišti utéci a radši kolem sebe kopat a házet špínu .....
 
Nahoru