• Vážení hráči, Dne 1.02.2023 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.280. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru
Em0py1987

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Em0py1987
      Em0py1987 reagoval(a) na příspěvek od Zombicz ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      pardon, ale Jacobo mi rozpustil alianci.
    • Em0py1987
      Em0py1987 reagoval(a) na příspěvek od Džukič ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      rozumím, byl jsem členem, taky mě to štve doteď, teď by ten svět vypadal úplně jinak...
    • Em0py1987
      Em0py1987 reagoval(a) na příspěvek od Džukič ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      člověče to nemůžeš tohle to
    • Em0py1987
      Em0py1987 odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Golgi.
      Jaký výjimky jsme my prosimte dostali ?
    • Em0py1987
      Nedávej mu žádnou výjimku, ničí světy tím že rozpousťí aliance a ještě by chtěl nějaký výjimky....pff
    • Em0py1987
      já si říkal, žes za to rozpuštění aliance musel něco od soupeřů dostat...
    • Em0py1987
      Em0py1987 odpověděl/a na téma Počitadlo.
      76
    • Em0py1987
      Em0py1987 reagoval(a) na příspěvek od plokijuhzgtfrde ve vlákně Diskuze Základní nastavení cen s reakcí Poděkování Poděkování.
      Navrhuji, aby šlo nastavit základní nastavení cen za dosažené úspěchy na světech, které by se vždy nazačátku při založení města načetlo...
    • Em0py1987
      Ty si ten legendární APO ?
    • Em0py1987
      Em0py1987 reagoval(a) na příspěvek od koudet2 ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Hehehe, be glad that someone is playing :p Btw. - attacking in night is for people with boring and sad life.
    • Em0py1987
      Em0py1987 odpověděl/a na téma Počitadlo.
      74
    • Em0py1987
      Em0py1987 reagoval(a) na příspěvek od Kovenant ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      Th0rstt mi pisal sms
    • Em0py1987
      Tak už svolávej své Vikingy!:oops:
    • Em0py1987
      Em0py1987 reagoval(a) na příspěvek od Gretis ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      My s vůdcem Apokalypso144 :D tak se uvidí
    • Em0py1987
      Em0py1987 reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Nový svět Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      Vážení hráči, výše popisované změny parametrů byly schváleny. V úvodním příspěvku tak nyní najdete úplný a aktuální výpis nastavení...
  • Načítání…
  • Načítání…