• Vážení hráči, Dne 1.02.2023 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.280. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• leadrl00 reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Gratulace alianci Los Gordos k rozhodnému vítězství v každé z disciplín zimní Grepolympiády. :cool:
    • leadrl00 reagoval(a) na příspěvek od ArcimagQ ve vlákně Diskuze k updatům hry s reakcí Poděkování Poděkování.
      Ahoj, chtěl bych otevřít diskuzi k aktualizaci na verzi hry na 2.280. Hned v 1. bodu uvádíte změnu na unikátnost korunky pro jedinou...
    • leadrl00 odpověděl/a na téma Diskuze Zimní Grepolympia 2023.
      Protože když jsou omezené, hráči jich potřebuji více a přinesou Innu vyšší zisky. :)
    • leadrl00 reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Já na to mám - tak si poskočím, tak si vyskočím Já na to mám - jsem v balíku a tak mám všude známý Já na to mám - všechno zaplatím...
      Ahoj. Klikat moc a hodně a na všechno!
    • leadrl00 reagoval(a) na příspěvek od Devastator1 ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      SE OMLOUVÁM :DDD ten kabel nebyl vidět ! :eek: STEJNE mne soud omilostní,protože mne bude žalovat seal, takže ve výsledku já nemůžu za...
      Ano, může za to Devastator1. Zdržel otevření pro CZ a čtyři další regiony. Jeho chování je vskutku neslýchané. Tentokrát už ale svou...
    • leadrl00 odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Emporion.
      Ostatní světy jsem nehrál, tak komentovat nebudu, ale vážně jsi byl celej svět v top 6 na BB?;) k tomu nastavení... moc se to neliší od...
    • leadrl00 reagoval(a) na příspěvek od ArcimagQ ve vlákně Diskuze Nová událost Dionýsie s reakcí Poděkování Poděkování.
      Přijde mi, že ten poslední cíl je strašně vysoko a je nedosáhnutelný pro hráče, co v tom nechtějí nechat 40k zlata (nepočítal jsem...
    • leadrl00 reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Diskuze Ze světa Dimale s reakcí Poděkování Poděkování.
      Krom rozdílu v rychlostech je také zapotřebí podotknout, že na světě Dimale je aktivní bonus +25 % ke všem surovinám. Jedná se o...
    • leadrl00 odpověděl/a na téma Diskuze Ze světa Dimale.
      Hele do téma toho jak kdo zlatí jsem se nechtěl pouštět, ale s tím momentálním Top DE hráčem(Prof. Dr. Dr. Tomi) jsem hrál a jede čistě...
      jestli to bylo na mě tak jsem mířil spíš na 100/90 jakožto alianci průměr, ale jestli jen nevěříš tomu že se tolik měst opravdu udělat...
      Upozornění, pokud si to párkrát přečtete, dojde vám, že to vlastně dává smysl. Že to opravdu od Teamu není rána pod pás, ale impuls...
    • leadrl00 reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Diskuze Ze světa Dimale s reakcí Poděkování Poděkování.
      To určitě ne. Stále platí, že světy s nízkým limitem členů aliance se mohou sem tam objevit, abychom občas nabídli možnost hrát trochu...
    • leadrl00 reagoval(a) na příspěvek od koudet2 ve vlákně Diskuze Ze světa Dimale s reakcí Poděkování Poděkování.
      Tak oni chtěli menší limit primárně dobývkáři, co jsem tak vypozoroval. Tak je logické ho dát přeci na vzpouru, na kterou se čeká skoro...
  • Načítání…
  • Načítání…