• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Hlášení u dobývání

    Notifikace Koncept: Notifikace při začátku dobývání města Důvod: Občas není čas detailně zkoumat co na vás jede, hlavně na mobilu, a když člověk nevidí žádné podpory, tak jen uhne jednotkami a vrátí se k tomu později. Detaily: Týká se hlavně starého dobývácího systému. Když vám někdo sedne do...
  2. Diskuze Ladóni posílení

    Proč se do hry nepřidá kouzlo na ladony, stejně jako na všechny ostatní letky? V tuto chvíli mi nepřijdou tak hrozně silní jako bývali a přijde mi velká skoda nemít pro ně stejné kouzla jako pro ostatní letky. Určitě se to musí nějak vybalancovat vzhledem k nákladům na postavení, ale myslím si...
  3. Otázka Námořní souboj

    Zdravím, Buď jsem špatný hledač na wiki, nebo to tam není. Zajímá mě, jak se počítají boje offka na lodích s olka vs birky. Pokud si pamatuju, tak když jsem to dřív klikal, tak pokud olky neprošly přes birky, tak se offka utopila. Teď je schopná zaútočit na jednotky i když prezijou birémy...
Nahoru