• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Hlášení u dobývání

Notifikace

Koncept:
Notifikace při začátku dobývání města
Důvod:
Občas není čas detailně zkoumat co na vás jede, hlavně na mobilu, a když člověk nevidí žádné podpory, tak jen uhne jednotkami a vrátí se k tomu později.
Detaily:
Týká se hlavně starého dobývácího systému. Když vám někdo sedne do města, tak vám to hodí notifikaci, ze se něco děje, podobnou jako při příchozím útoku.
Rovnováha:
Stejné pro všechny.
Podvádění:
Nevidím způsob, možná existuje.
Závěr:
Jen co mě napadlo v hlavě, dejte vědět, pokud vás k tomu něco napadá
 
Za mňa asi zbytočnosť teda
smiley-emoticons-no-sad.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, ze stávajícího popisu jsem nápad moc nepochopil. Jak by ta notifikace měla vypadat, jaké informace by měla obsahovat, v jaký moment by se měla spouštět a v jakých modelových situacích by byla využitelná?
 
Ahoj, ze stávajícího popisu jsem nápad moc nepochopil. Jak by ta notifikace měla vypadat, jaké informace by měla obsahovat, v jaký moment by se měla spouštět a v jakých modelových situacích by byla využitelná?
Notifikace podobná tomu, když na tebe jede utok, jen s textem typu - hele, sedí ti ve městě. Spouštět by se měla ve chvíli kdy začne byt tvé město dobýváno a využitelná ve chvíli kdy nemáš zrovna tolik času tomu věnovat pozornost(třeba když ridis nebo tak), jen vidíš, ze na tebe jede utok, který ti takhle v rychlosti kolku nepřipomíná, uhnes jednotkama a pak po nějaké době dojdes a zjistíš ze ti sedí ve městě, bo jsi to neměl čas tolik hlídat. Díky téhle notifikaci bys to zjistil rychleji.

Podle mě neexistence této funkce je naprosto cílená. Je to součást taktiky. Musíš si holt dávat pozor na to co na tebe jede :)
Je to dost možné, chápu neexistenci toho, ale kdybychom všechno brali jako cílené a nehazeli nápady, tak se ta hra tolik neposune. Radši ten nápad hodím a zamítne se, nez abych ho nehazel vůbec ;)
 
Nahoru