• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Časová zóna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3396

Guest
Čik,

jdu si zas odplivnout nějaký ten nápad (snad to nebude kravina)

Napadlo mě, že by na oddálené mapě (lupa vlevo na minimapce) mohla fungovat funkce "časového kruhu - pásma" a čas by se dal zadat. Takže by to nefungovalo automaticky. Fungovat by to mohlo k zrovna aktivnímu městu, ale hlavně ke kolonizační lodi v obléhaném městě - čili asi snadnější by bylo nejdříve zadat bod a potom časový údaj.

Využití by nejvíce bylo třeba u kolonizací, kde by hráč po označení Aliance barvou, věděl hned odkud by ještě mohly přijet nějaké útoky a nemusel by to pracně počítat. Využití by mohlo být i BB útoků, surkových útoků ... jakýkoli důvod, kdy hráč chce daný maximální čas cesty, aby armu mohl využít vícekrát. V časovém "kruhu - pásmu" by si pak vybral oběť a je to.

Vůbec netuším, jak se tu nastavuje hlasování a vlastně mě to ani moc netrápí - nechám to posoudit spíš v přízpěvcích.

Long
 

DeletedUser

Guest
nápad se mi líbí, často se mi stává, že chci poslat útok, zadám armu a ouha moc daleko :(
nastavení ankety, dáš vytvořit téma, zaroluješ dolů hodně dolů a čteš, najdeš možnost anketa odfajfkuješ, pak nahoru napíšeš něco do tématu, potvrdíš, vypíšeš možnosti ankety a potvrdíš
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru