• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
Tak to vypadá že Kukinovi se nic dávat nechce, tak vám tedy přináším další hádanku ;)
Zajímalo by mne copak je toto ?? :)
9a52_smerch.jpg
 

DeletedUser

Guest
přiznávám se bez mučení že nic podobného jsem nikdy neviděl:(
 

DeletedUser7382

Guest
Asi nějaké samohybné dělo (raketomet). Víc z toho nepoznám...
 

DeletedUser

Guest
Tak dám menší nápovědu, jedná se o 300mm raketomet z dob SSSR ;)
Takže zkuste hádat, popřípadně postupovat metodou přihořívá/hoří :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Vypadá to na BM-30... No, bojím se odpovídat, protože bych pak byl na řadě... a to už se mi nechce. :)))
 

DeletedUser

Guest
A tvé obavy byly správné, protože je to správně :D Je to BM-30 :)
Takže buď něco vymysli nebo předej někomu dalšímu ;)
 

DeletedUser

Guest
Takže to vypadá že Thasoss se vzdal práva dát další hádanku, takže opět nahazuji ;)
bahna_2011_shkh_vz_77_dana_3_by_dukecz-d45iubo.jpg
 

DeletedUser75

Guest
77 dana? :)
československá samohybná kolová houfnice ráže 152 mm s pohonem 8x8
 

DeletedUser7382

Guest
Kdo mě volal? :D Spíš to zní tak, že je to dělo "Dana 77". :)
Zvláštní náhoda, viďte: google obrázky, 77 dana. Ujišťuju všechny, že podle toho jsem si svůj nick nevybral. :D Jenom jsem ke svému osobnímu jménu přidal nějakou hezkou číslici, aby vznikl dobrý nick. :)
 

DeletedUser

Guest
Kerberosi, tvá odpověď je naprosto správná :)
Je to ta naše Danča vz. 77 :)
Tak dávej další.
 

DeletedUser

Guest
omyl.. tenhle tank musí znát každý:))
tak co kdo uhodne typ a jednotku ke které je zařazen?:)
[SPOIL]
089.JPG
[/SPOIL]
[SPOIL]
079.JPG
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Samozřejmě :D ... To je přece tank IKEA spadající do Krtek Panzer Division :D
 

DeletedUser

Guest
hééééééééj, to bylo pro lidi co nebyli u jeho uvedení do služby:) ty vyžírko:)))
 

DeletedUser

Guest
Promiň, ale tohle jsem si nemohl odpustit ... Protože tímhle mě Joakim neskutečně pobavil :D
 

DeletedUser

Guest
a máš to špatně:D tohle je totiž z Prahy a Ikea Krtčí divize se z něj stala až ve Zlíně:)
 

DeletedUser

Guest
Já vím že tohle je z Prahy, ale tipuju že to stejně Pražáci neměli tak originální jako mi :D
 
Nahoru