• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Airsoft

DeletedUser

Guest
ahoj, věnujete se někdo tomuto sportu?

Mě má přijít do 5 dní novej "kvér" M4 už se těšim:D;):p



EDIT: už jí mám, není náhodou někdo z vás z okolí Příbrami?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můžete mi vysvětlit co tento sport je? :D vubec to neznam :D
 

DeletedUser29

Guest
Kušit do sebe maketama zbraní a munice je plastové kuličky.
 

DeletedUser

Guest
¨hraju to taky ale nemám vlastní pistoli, vždy si jí půjčím od kámoše.
A hraje někdo Paintball
 

DeletedUser29

Guest
Já mám fakt kvalitní manuálku pistoli super někdy se bitkujeme je jasný že s brýlemi a mikinami nebo maskou.
 

DeletedUser

Guest
mujkamoš ma M4 a par dalsich pistoli tak si taky nekdy zahrajem
 

DeletedUser

Guest
Je to velice zajimvý sport což o to :grr Občas se na něj kouknu, mají v Rožnově takovou partu 14 lidí a prostě každý týden treninky a tak ... Jak říkám velice zajimavé ..
 

DeletedUser1869

Guest
Taky mám doma jeden kousek od airsoftu a mužu potvrdit že je to perfektní sport.
 

DeletedUser

Guest
Dcl sranda když do místnosti při CQB Přiletí hracháč a dýmovnice to bych je zabil
 

DeletedUser

Guest
tjn to je super sport mnel jsem mp5 uhc manual pak plyn skorp aug cs aeg a tet hraji s aeg ak 47 nej zbran jo a predtim par sracek od vetnamcu
 

DeletedUser

Guest
Army

Jo tahle hra na vojáčky se mě líbí stejně jako paintball, pěkný videa na netu!Hlavně ty dokonalý kopie zbraní(což u paintball nejsou).
 

DeletedUser

Guest
Mám ASG Arsenal SAS M7 ale musím objednat novej zásobník protože se jednou přebil tak akčně že sem to tak nějak... jinak supr hra:)
 
Nahoru