• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Animace bojů

Líbí se vám to


  • Celkový počet hlasujících
    13
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Animace Bojů

Koncept:Navhuji do grepolisu přidat animaci bojů aby to bylo záživnější a atraktivnější mělo by to fungovat tak že v hlášení po boji vidíte jen obrázek tak aby tam byla animace boje.

Důvod:Příde mi že boj je jen o tom že párkrát kliknete a je vše hotové pak příde hlášení kde je obrázek a jednoty a nic víc kdyby tam byla animace boje tak by se to trochu oživylo a nebylo to tak jednoduše udělaný a ataktivnější.

Detail:animace boje by měla obsahovat všechny jednotky které v boji bojovaly, podpory byly nějak odděleny třeba že se vylodí nebo přídou z druhé strany města a velikost města úměrná počtu bodů. Naopak bych tam nechtěl žádnou krev aby se z toho nestala násilná hra.

Grafika: Obrázek nevím jaky na tohle téma udělat :(

Rovnováha: Dopad na hru by to nemělo mít tak velký jen by se trochu zlepšilo hlášení bojů a trochu oživilo o hlášení který mi přijde takový nijaký

Podvádění: Neumožňuje to podvádění

Závěr: Tohle mě napadlo když jsem si tak prohlížel hlášení z bojů tak by tam asi ještě šlo něco dodat tak pokud najdete něco tak mi o sem napište a já to tam zkusím ještě zapracovat.
 

DeletedUser7382

Guest
Animace bitevních hlášení už ve hře jsou, musíš si to správně nastavit v nastavení. Akorát to není tak propracované, jak to navrhuješ (podle tvého popisu).
 

Thasoss

Grepolis tým
Nastavení - Upozornění - Ostatní - Animovat bojová hlášení
Jinak k nápadu... jsem proti. V Grepolis kolikrát člověk naráží na beton i třeba 20 tisíc birém, takže kdyby se tohle vše mělo animovat... o pozemních jednotkách ani nemluvě... a asi by i byly nároky na grafiku :) Nehledě na to, že párkrát by ses na to možná kouknul, ale při dobýváních (ať už tebe nebo tvého dobývání), by tě tyhle animačky šíleně zdržovaly... jsou kolikrát situace, kdy se člověk musí uvést do obrazu za pár minutek (ne-li vteřin), když přijde, jede na něj halda útoků... a než by to vypl, tak by mohlo být pozdě.
Prostě tohle sem nepatří :)

Můj názor.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9897

Guest
Animace tam je,a to bohatě stačí,i tadyta co tam je teď dokáže zdržet.Pro nováčky to je určitě zajímavé,ale já se raději podívám na konečná čísla.
 

DeletedUser

Guest
Thasos nemyslim aby tam bylo vše ale od každého kdo je v boji zástupce a třeba čím více jednotek tím více zmenšené např: vítěz by všeho čím utočil měl 10 a obránce jen 5 nebo tak nejak

a ještě něco ta animace co je tak nic moc j myslel třeba 3D pokud někdo znáte z Fandy Smrtící válečníci tak asi takovou animaci bych si představoval na ten způsob
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jestli mohu tak co by bylo super je to že by se mohlo bojovat i ne jako dobyvatel ( obránce) ale pokud uvidim že de na mne utok tak vyslu svoji armadu proti nim at se stretnou ( na sousi a mori ) ...... docela solidni oziveni :-D
 

DeletedUser9897

Guest
Ano,to je poměrně dobrý nápad.
Snažil jsem se (tuším že u rebalancu)aby se daly alespoň létající mýtické potvory vyslat proti útoky, respektive vůči transportním člunům,ze kterých by vymlátily vojáky. Bohužel nevím jak tato idea skončila.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru