1. Vážení hráči! Dne 12.6.2019 nový svět - Herolus otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 10. července proběhne aktualizace hry na verzi 2.192. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Anketa - názvy měst

Téma v sekci 'Průzkum' založené uživatelem salupos, 26. srp 2014.

?

Dle čeho volíte název města ?

1. mám v tom systém

53,8%
  2. chci říct hráči kolem něco - názvem polis

3,8%
  3. podle věcí,míst co mám rád/a

7,7%
  4. dle nálady - fantazie

26,9%
  5. nechávám původní názvy

7,7%
  1. salupos

salupos Guest

Opět udělám i anketu na téma článku názvy měst, budu ráda za diskuzi v anketě a i v diskuzi, námitky i pochvaly škoda, že chválíte jen v SZ a veřejně ne a připomínka na úpravu textu, nic se nezměnilo pořád mi to nejde, v průzkumu jednotlivé komenty odděluji hvězdičkou, tak snad aspoň někdo se v tom vyzná, chci obsáhlost proto tolik lidí, ne každý odpoví, tedy chce a kdo ano je blbý nepoužít co řekl.
    Určitě na některou variantu v anketě zapomenu, ale nechci tam mít 20 možnosti, tak kdo svou odpověď nenašel ať odpoví sám .

2. EDW1

EDW1

Registrace:
    19. srp 2014
    Hlasovat nemůžu, protože používám 2,3,4 a 5 odpověď ;)

3. Gregor King

Gregor King

Registrace:
    13. srp 2011
    Dle momentální nálady, ale i trochu abych si to pamatoval, že jo :D

4. giggsy11

giggsy11

Registrace:
    8. dub 2013
    Mě zase chybí možnost volby města dle lidí (člověka), co mám rád :)

5. challenger69

challenger69 Guest

Města pod číslem 1. jsou plná OL
    Města pod číslem 2. jsou plná birém
    Města pod číslem 3. jsou plná deff pěchoty
    Města pod číslem 4. jsou plná off army
    Města pod číslem 5. jsou mantikory
    Města pod číslem 7. zrovna prázdná
    Města pod číslem 8. dobrovolně přenechám nepříteli

Není nad ankety:))))Miluju je,jen tak dál:))

6. polikok14

polikok14

Registrace:
    6. led 2013
    Podle nálady, když uslyším něco, co se mi líbí... :)

7. RITABEN

RITABEN

Registrace:
    28. lis 2010
    obdivuju lidi co si nechávají města jak je dobyjí, anebo je jenom číslují... musí to být šílená makačka pamatovat si, že 76 leží vedle 28 a 39:)

8. salupos

salupos Guest

sice opožděně, ale ještě jeden pohled na to, jak jmenujeme města a zde koukám už se připravujeme na divy dle názvu měst .

zamir.al.zajda za toto poděkoval/a.
  9. zamir.al.zajda

zamir.al.zajda

Registrace:
    27. bře 2011
    první skupině hráčů říkám "sběrači skalpů"....)

10. hynekzalesak

hynekzalesak

Registrace:
    12. čvc 2013
    Já volím názvy měst podle oblíbených seriálů, většinou to jsou vesmírné lodě, planety, jednu dobu artefakty ze skladiště 13 a taky 13 krajů změ Panem, záleží na co zrovna koukám, ale nedělá mi problém si přepsat souřadnice měst dát napsat původní pojmenování a krátce před akcí přejmenovat na 3 nuly :D

11. Původní názvy jsou supr. Nechávám je ;)

12. Tamuriletaurion

Tamuriletaurion

Registrace:
    29. pro 2017
    Myslím si že název by měl něco vyjadřovat. Jenže nechci aby ostatní hráči věděli tolik o mích městech. Proto to překládám do Tolkienovi elfštiny (Quien). Vím jsem prdlej. :D

zamir.al.zajda za toto poděkoval/a.