• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Banovací hra

Thasoss

Grepolis tým
A ty by jsi měl dostat BAN za to, že si myslíš, že ti závidím jezdce, přitom bych ti záviděl hoplitu :)
 

Thasoss

Grepolis tým
A ty by jsi měl dostat banánka za to, že nevíš, že má avatar dovolenou na neurčito a tenhle zastupuje :D
 

DeletedUser

Guest
A ty za to, že mi chceš vnutit ovoce a udělat ze mě fruitariána. :D
 

DeletedUser

Guest
A Thasos za to, že si nepamatuju, jak se jeho jméno správně píše.
 

Thasoss

Grepolis tým
A Fixion za to, že mě nazval "jeho" a nepoužil oslovení "Thass" :D
A Regolitus by měl být zablokován za to, že vzájemné banování nazývá kafráním :-O
 

DeletedUser10159

Guest
Khán by měl dostat ban protože říká že někdo dává bany bezdůvodně
 

DeletedUser

Guest
štírek by měl dostat ban za to že píše že by Khán měl dostat ban
 

DeletedUser10231

Guest
lukostřelecký štír dostane ban protože je to tu 6 měsíců mrtvé :-O (jak to mohl dopustit)
 

Thasoss

Grepolis tým
Hráč Akrotés by měl obdržet blokaci účtu za to, že mi v čase 13:53 fušoval do mé práce zablokováním někoho jiného.
 

DeletedUser

Guest
thasoss by měl dostat ban za to, že chce být nejchytřejší
 
Nahoru