• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Chatbox - forum (chatovací okénko)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Dobrý podvečer všem, přemýšlel jsem a tenhle nápad se týká jen fóra, tak snad se to sem dá zahrnout a věřím, že by tohle pomohlo hodně v aktivitě na foru..

Koncept:- Chatbox (chatovací okénko), bylo by to okénko, kde by si psali hráči tady na foru a mohli by tak spolu diskutovat a prostě chatovat si o všem možném. Je to živý chat, kde si lidi píší a věřte, že je to mnohem lepší, než psát do příspěvku, takto by se tu pravidelně sešla část lidí a psali si takto .. :grepolis

Důvod: hlavní důvod je vyjít lidem vstříc a tímto by se seznámili zase noví lidi mezi sebou a aktivita na foru by taky vzrostla, vždy by se tu sešla skupinka lidi a psali si něco jako na Facebooku, s tím, že by tu oproti Fb byla možnost se seznámit s novýma lidma a vědět, že mají podobné zajmy jako je grep. .. :)

Detaily,Grafika: Bylo by to malé okénko, které by na foru nic nezměnilo .. Viz. obrázek..
chatbox.JPG

Závěr: Tohle je můj malý nápad, jenž by pomohl fóru a myslím si, že se tu najde kromě mě dost lidí, jenž by tenhle nápad uvítali a myslím si, že je to otázka pár minut to hodit na foru. Budu rád, kdyby se vyjádřili i ostatní hráči, jenž se jim líbí můj návrh. Jinak s tímhle chatovacím okénkem jsem se potkal na jiné online hře a potkává se tam smetánka lidí, jenž si takto dopisují a řeší spousty věcí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Bezva nápad, vylíhlo se mi v akvárku plno malejch raků a pořádně nevím čím tu havěť krmit. Možná by někdo věděl.
 
Nahoru