• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Héfaistova kovárna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

nová akce je tu! Zaujalo vás její provedení a odměny, jež v ní můžete získat?

Těšíme se na vaše reakce!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser9364

Guest
Jj, je to super. Zkoušel jsem to na betě, a tam byl za plný počet nový hrdina (Jáson - více surek z boje), tak jsem zvědav, jestli to tady taky bude.
 

DeletedUser7382

Guest
Samozřejmě bude. A bylo to i v oznámení aktualizace.
Už jsem v tématu Diskuze o updatech v této sekci dával odkaz na anglické Wiki, kde bylo o tom eventu více informací. http://wiki.en.grepolis.com/wiki/Hephaestus_Forge A na naší Wiki už je to taky, viz poslední oznámení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zatím jsem pěkně zklamanej, myslím, že je to špatně udělané, vůbe ty mince nepadají a já už z toho mám pořádné nervy...
 

DeletedUser7382

Guest
Co teprve na nejnovějším světě, kde má na to ještě málokdo více než jedno město :hmm
 

DeletedUser

Guest
Mně teda na Tau jen za odpoledne a hlavně večer, napadalo všech deset orbů. A to jsem dal stavět pár budov a vojáčků a dvakrát jsem si zaútočil :)

Za to na Pí ani jeden. :(
 

DeletedUser7382

Guest
Tak to máš pravdu, pro malé hráče byla ta pravděpodobnost získat orby hrozně zvýšena a můžeš je získat pomalu ob každou danou akci. Tak velké zvýšení pravděpodobnosti jsem ani nečekal, takže hráčů na Tau asi litovat nemusíme. :)
 

DeletedUser9364

Guest
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli, když někdo nezíská za 85 orbů toho hrdiny, bude se pak moci za mince koupit?
 

DeletedUser

Guest
Tak to máš pravdu, pro malé hráče byla ta pravděpodobnost získat orby hrozně zvýšena a můžeš je získat pomalu ob každou danou akci. Tak velké zvýšení pravděpodobnosti jsem ani nečekal, takže hráčů na Tau asi litovat nemusíme. :)
nět proobléma potvrzuju už sem v přes půlku cesty k jasonovi jen my přijde že bonus za 7 orbu + 20% k rekrutaci měl být za 10
 

DeletedUser9897

Guest
Zatím jsem měl 2 pokusy za 12 orbů, a dvakrát mi padla oslava bohyně Týché, což zatím nevyužiji, neboť jsem v začátečnické fázi hry. Ale idea je dobrá, odměňovat hráče za aktivitu, více podobných eventů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru