Děkujeme za zpětnou vazbu...
Neviem do akej miery si mozte ako support vyberat nastavenie sveta (uz sa to kedysi riesilo tusim) ale toto je nastavenie ktore zase neprilaka velke mnozstvo hracov, co je skoda... v podstate okrem ukoncenia sveta je to uplna kopia Zakynthosu ktory zacal pred par mesiacmi... preco teda (ak ste vobec dostali na vyber) ste nezvolili ine nastavenie... vyssiu rychlost aspon 4 a hlavne bez moralky... je to skoda planovali sme ist ale asi z toho nic nebude.
DeletedUser12929
Guest
V kolik hodin se to spouští ? 
Neviem do akej miery si mozte ako support vyberat nastavenie sveta (uz sa to kedysi riesilo tusim) ale toto je nastavenie ktore zase neprilaka velke mnozstvo hracov, co je skoda... v podstate okrem ukoncenia sveta je to uplna kopia Zakynthosu ktory zacal pred par mesiacmi... preco teda (ak ste vobec dostali na vyber) ste nezvolili ine nastavenie... vyssiu rychlost aspon 4 a hlavne bez moralky... je to skoda planovali sme ist ale asi z toho nic nebude.
Někomu bude nastavení vyhovovat a někomu zase ne. Nelze potešit všechny hráče nějakým univerzálním nastavením, které by vyhovovalo všem. Svět s vyšší rychlostí bude určitě naplánován do konce roku. Zda bude bez morálky, to netuším. musíme zjistit, zda jsme nevyčerpali naše možnosti světů bez morálky na tento rok.
V kolik hodin se to spouští ?![]()
To my přesně nevíme. Jakmile dostanu "zelenou", svět spustím. Počítám, že to bude mezi 9-16 hod. pokud dostanu pokyn ke spuštění zítra po 9 hodině, spustím svět okolo 10.
DeletedUser13366
Guest
ach skoda...my sme chceli ist hrat s partiou dalsi svet ale iba vzburu tych dobyviek uz je moc 
Deleted User - 829682
Guest
Někomu bude nastavení vyhovovat a někomu zase ne. Nelze potešit všechny hráče nějakým univerzálním nastavením, které by vyhovovalo všem. Svět s vyšší rychlostí bude určitě naplánován do konce roku. Zda bude bez morálky, to netuším. musíme zjistit, zda jsme nevyčerpali naše možnosti světů bez morálky na tento rok.
Ahoj, a je plánovaný nějaký svět s klasickým dobýváním a ukončení divy světa ? Něco takového už delší dobu nebylo a myslím že by to hodně hráčů ocenilo, hlavně těch kteří to už hráli před několika lety
Deleted User - 768615
Guest
Taky sem teda mrknu, když mám tu dovolenou
Někdo kdo by mi vysvětlil která aliance s kterou válčí a kdo se s kým spojil?
Někdo kdo by mi vysvětlil která aliance s kterou válčí a kdo se s kým spojil?
DeletedUser1324
Guest
Taky sem teda mrknu, když mám tu dovolenou
Někdo kdo by mi vysvětlil která aliance s kterou válčí a kdo se s kým spojil?
Hodně zjednodušeně; Tučňáci vs. zbytek světa. MUMBA se pořád rozpadá a skládá, musí to tam být pěkná sranda. Černá můra rozšířila svoje řady o Bílou můru, takže začínají vypadat nebezpečně. Vikings, jak se dalo čekat, se rozpadají a přecházejí kam se dá (a nebo spíš kdo je vezme). Strong Family a Zkus být lepší evidentně táhnou za jeden provaz. Tajemný řád fénixe - něco nového, kde jsou šance na výhru podobné jackpotu sportky. Nic zajímavého se zřejmě neděje.
Strong Family a Zkus být lepší evidentně táhnou za jeden provaz.
jo a s tim Tucnaci proti zbytku sveta bych byl opatrnejsi, my se zatim na zadnou stranu nehlasime rozhodne ne k Muram
DeletedUser1324
Guest
No jak jsem psal, tak je to hodně zjednodušeněto bych o tom neco musel vedet ne... to je mylna informace , pokud soudis na zaklade jedne spolecne vysekavacky tak to bylo ciste jednorazoveho charakteru (pro me levne body a rozhodne ponechani mesta hracovi snadnejsimu na dobyti)
jo a s tim Tucnaci proti zbytku sveta bych byl opatrnejsi, my se zatim na zadnou stranu nehlasime rozhodne ne k Muram
Tučňáci žádné spojko také nemají, tak tam jsem se trefil poměrně přesně. Tenhle svět je zkrátka krutý
DeletedUser8956
Guest
Endy řekni jim pravdu, Strong jsou naši nejsilnějšími spojenci 
Deleted User - 817343
Guest
Kotvy na ostrovoch sa odomykaju podla poctu novych hracov v tej casti sveta
DeletedUser12811
Guest
ten svet je na toto opravdu špatny
nelze zakladat platna mesta .... musí se zabírat novačci hned po ochrane
nemají šanci se rozrust
nelze zakladat platna mesta .... musí se zabírat novačci hned po ochrane
nemají šanci se rozrust
DeletedUser13165
Guest
To je problém všech nových světů, jelikož grepolis už nehraje tolik hráčů tak nejsou kotvy. Aktuálně je tu 6500 hráčů na všech cz světech a každým rokem to ubývá.
DeletedUser13427
Guest
grepolis už nehraje tolik hráčů tak nejsou kotvy. Aktuálně je tu 6500 hráčů na všech cz světech a každým rokem to ubývá.
Je třeba mít pozitivní myšlení protože každá hra ve svém vzniku začíná udělá jsi reklamu a přiláká hráče a potom stagnuje a po letech už to není to co to bylo hlavní je že to furt funguje a že je z kým a proti komu jsi zahrát a že se najdou i hráči který píšou příspěvky na fórum a hra díky tomu furt žije
Je pravda že něco asi bude stát údržba serverů ale myslím jsi že Německá komunita která je početnější výdaje v Hamburku pokryje
Ve hře sem narazil i na hodně starších lidí někdy i v důchodovém věku takže dokud tu bude tahle kategorie hráčů tak je to furt v pohodě pro všechny : ) neříkám že taky budu hrát několik let ale zatím aspoň ten jeden svět mám v plánu zůstat dokud nepřijdu o všechno nebo až do konce a co bude pak se uvidí



