• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Nysa

Chudáci lamy, takovýho zlata investovali že neměli ani na ozdoby na stromeček a když už hrozilo že nebude kapr tak hodily reset.
Doufám že se najde nějaká silnější konkurence na příštím světě.
Ale jinak děkuji za hru s místními veterány.
 
Chudáci lamy, takovýho zlata investovali že neměli ani na ozdoby na stromeček a když už hrozilo že nebude kapr tak hodily reset.
Doufám že se najde nějaká silnější konkurence na příštím světě.
Ale jinak děkuji za hru s místními veterány.
Tak tady koukam, ze prudka inteligence, skoda, ze si nesel do kopriv tenkrat :D
 
Pořád není vyhráno, budeme do vás (Lamy) mlátit dál dokud tam budete. Ty resety nás rozhodně neodkloní na Rytíře ani Reklamace. Pořád jste konkurenceschopní.
a klidně hned pochválim ... nebýt prvních TOP 10 útočníků Pohodářů, tak se tak nesesypete. Plus nemůžu zapomenout na SteaR co vnesl do našich útoků trochu víc organizace. Oni všichni makaj jak maj, jen někteří tomu dali prostě víc.
Rytíře ať si plácaj po ramenou jejich lidi..
 
nechtěl jsem se k tomuto světu vůbec vyjadřovat, ale poté co mi chodí zprávy od lam a když čtu profily některých lamek musím sem něco napsat...

všechny lamy a alpaky se podle těchto indicíí narodily ve znamení ,,ublíženců,,
 
lamy utečou na novy svet :D a tam narazí na devíka znásilňovače :D

# budem utrácet zlato ve velkém
# z bláta do salaše

těším se prdelky :D
 
Však jo chlape, kdo by se netěšil
smiley-emoticons-kleeblatt2.gif
 
Tak aspoň lamky vidí, proč jsem odešel hned ze startu :D Byla to jen otázka času, než se to všechno sesype... a netrvalo to ani dlouho :D
 
Nahoru