• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Rizinia

ty nočáky 0:00-8:00 na CZ serveru vymýšlí kdo ? Praha není celá ČR, myslím, že většina lidí chodí do práce od 6 či 7h a 5 hodin spánku fakt není žádnej luxus .....
 

DeletedUser12643

Guest
Pro mě osobně je klid od 00:00 do 8:00 jak udělaný na míru. Dřív jak o půlnoci spát nejdu a většinou když děti dají, tak mě žena budí kolem 8 do práce :-D
 
U nočáku se nikdy nedá zavděčit všem. Ale tenhle mi přijde celkem v pohodě

A něco ke hře... zatím to vypadá slušně, sešlo se tu dost zkušených hráčů hned v několika aliancích plus každá velká ali má už akademku. Až se rozjedou boje bude to zajímavý.

Nějaké typy která aliance v TOP 10 zanikne jako první? :D
 
A na to jsi přišel jak? :)

Podle mě jako první padnou jiný aliance ale zajímalo by mě jak tě napadli zrovna nemesis. Mají jednu z nejlepších pozic na mapě, dost spojenců a zkušeností
 
Tak a cenu za první rozpad v top 10 vyhrávají VIkings, kterým dezertovalo vedení aliance k Nevrast. Jakožto nyní bývalí člen této aliance musím říci, že s náma vedení pěkně vyjebalo
 
Naposledy upraveno:
Jen tak pro zajímavost... poslal jsem všem členům i Vikings a jejich akademii zprávu, že přijmu jakéhokoliv aktivního hráče co má chuť do hry co se bude řídit pravidly aliance, podporovat alianci a poslouchat rozkazy velení

je to plus mínus 50 lidí.... jako úspěch beru když tam najdu 3-4 schopný lidi, šanci má každý ale musí ukázat, že je pro nás přínos a ne jenom někdo kdo se veze a nic nedělá
 

DeletedUser12856

Guest
Tak a cenu za první rozpad v top 10 vyhrávají VIkings, kterým dezertovalo vedení aliance k Nevrast. Jakožto nyní bývalí člen této aliance musím říci, že s náma vedení pěkně vyjebalo
Přeci Vás odchod dvou hráčů nerozhodí ne? :) Obzvláště,když zbytek vedení zůstal.
 
Napadlo mě další téma k diskuzi... je nějaká aliance co vás překvapila? za mě to je Caviar Cartel, myslel jsem, že nebudou mít šanci k vzhledem poloze kde jsou ale jejich lidi mají dost slušný bodový růst plus jsem tam našel pár lidi co znám a vím, že jsou to kvalitní hráči

Asi dost bude záležet jestli s někým budou spolupracovat (pokud už to tak není). Jsou mezi hranicí Turba a Nemesis a mohli by slušně zamíchat kartama, protože Turba a Nemesis beru jako největší adepty na výhru.... samozřejmě až po mojí alianci ;):cool:
 
no edíku víc než karantény se bojím toho speciálního světa co bude :D tam asi uteče hodně lidí a upřímně taky mě to tam chvíli lákalo :D ale asi podle toho co si lidi zvolí za nastavení....

a zase něco ke hře... Alfa Omega právě rozpustila akademku... že by se nám brzo rozpadla další větší aliance? :D
 

DeletedUser12310

Guest
Nevím jestli se dají považovat za větší alianci, ale z top 10 určitě zmizí berušky :)
 
Uvidíme no :D pilně se snažím aby to tak bylo a beruny vypadly :DDD

ale třeba se zase chytnou, u draků jsem taky čekal, že to v jednu chvíli zabalí ale moc hezky jste se zase vyhoupli :)
 

DeletedUser12310

Guest
Mazáci z Kosu se připojili ke drakům a už to jede :D Jsem spíš zvědavý kolik paktů tady vznikne proti Turbozvířatům :)
 
To bude ještě sranda :D Turbo má dost TOP hráčů, dostal jsem info z druhý ruky že už mají i jeden DoN ale to nemám na jisto potvrzený,

ale nedivil bych se kdyby proti nim šel skoro celý svět, mají tu úhlavního nepřítele Nemesis a co vím z minulého světa tak jim nevadí udělat spojka po celý mapě o_O
 
Nahoru